|
کدخبر: 175853

پرسپوایس تهدید به کسر امتیاز و جریمه سنگین شد

شکر ریز، وکیل سوشا مکانی: مهلت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت بدهی‌ها رو به پایان است/ پرسپولیس در صورت پرداخت نکردن بدهی ها با کسر امتیاز مواجه می شود

ورزش پرسپوایس تهدید به کسر امتیاز و جریمه سنگین شد

اگر باشگاه پرسپولیس تا ۱۷ خرداد ماه ۱۴۰۰ بدهی‌ها را پرداخت نکند با کسر امتیاز مواجه می‌شود. مدیران باشگاه پرسپولیس قبول کردند  که در صورت پرداخت نکردن بدهی‌های سنگین جرایمی از جمله کسر امتیاز شامل حال این باشگاه شود. پرونده را به کمیته انضباطی ارسال می‌کنند و ۳ الی ۶ امتیاز از باشگاه پرسپولیس کسر می‌کنند.  

مدیر باشگاه پرسپولیس من نیستم و اینکه پرسپولیسی‌ها ۳ ماه وقت گرفتند که در این مدت بدهی‌ها را پرداخت کنند، اما تاکنون اقدامی انجام نداده‌اند. باشگاه پرسپولیس شماره حساب اعلام کرده است تا هواداران کمک مالی کنند. فکر می‌کنم در مجموع بدهی‌های پرسپولیس ۱۵، ۱۶ میلیارد تومان است که ۳۰ الی ۳۲ نفر طلبکار دارند.

مهمترین بدهی پرسپولیس به باشگاه پدیده مشهد در مورد مبلغ رضایتنامه یحیی گل محمدی، حدود ۹ میلیارد تومان  است و این باشگاه ۶، ۷ میلیارد دیگر نیاز دارد تا همه بدهی‌ها را تسویه کند. من به عنوان هوادار به سامانه باشگاه پرسپولیس پول ریختم و تاکنون مبلغ ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون جمع آوری شده است.  

سوشا مکانی مبلغ  ۷۹۵ میلیون تومان از باشگاه پرسپولیس طلب دارد که با هزینه رسیدگی کمیته بدوی حدود ۸۰۰ میلیون تومان می‌شود. شایان مصلح مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان از پرسپولیس طلب دارد. در دور جدید برای پروانه حرفه‌ای راستی آزمایی می‌کنند و اگر بدهی‌ها پرداخت نشود پروانه حرفه‌ای باشگاه پرسپولیس صادر نمی‌شود. هواداران باید زودتر کمک  کنند تا این مبلغ بدهی‌ها تامین شود تا مشکلی برای پرسپولیس به وجود نیاید.  

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...