|
کدخبر: 174272

سرمایه‌گذاری گل‌گهر در اجرای ۳۶ طرح اقتصادی

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با اشاره به انعقاد تفاهمنامه در وزارت صمت گفت: بر این اساس احداث ۳۶ طرح بزرگ اقتصادی با سرمایه‌گذاری پنج میلیارد یورو توسط گل‌گهر به امضای طرفین رسید.

معدن سرمایه‌گذاری گل‌گهر در اجرای ۳۶ طرح اقتصادی

ایمان عتیقی اظهارکرد: در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و سرمایه‌گذاری برای توسعه کشور، مدیرعامل شرکت گل‌گهر و وزیر صنعت معدن و تجارت تفاهمنامه همکاری امضا کردند و این تفاهمنامه و با حضور معاونان وزارت صمت، رئیس مجمع نمایندگان استان، رئیس کل دادگستری استان و معاون قضایی دادستان کل‌کشور منعقد شد، شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در اجرای ۳۶ طرح و پروژه بزرگ اقتصادی، صنعتی و زیربنایی با مبلغ پنج میلیارد یورو سرمایه‌گذاری می‌کند.

وی اظهارکرد: این طرح‌ها بر اساس برنامه جامع توسعه‌ای گل‌گهر و در راستای محورهای تکمیل زنجیره ارزش افزوده، تنوع محصولی و جغرافیایی محصولات، توسعه زیرساخت‌ها، توسعه اکتشافات و نوسازی ماشین‌آلات معدنی، ارتقا فناوری و شتاب دهنده‌ها می‌باشند.

مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی گل گهر سیرجان گفت: در اجرای این طرح‌ها و پروژه‌های بزرگ، اشتغال‌زایی، انجام مسئولیت‌های اجتماعی، سرمایه‌گذاری برای تولید و تکمیل صنایع معدنی، استفاده از منابع داخلی و بهره‌گیری از حداکثر توان ساخت داخل کشور محوریت داشته و وزارت صمت و دستگاه‌های مربوطه به منظور پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی ها، تسهیل‌گر خواهند بود.

 

منبع: معدن نامه

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...