|
کدخبر: 296211

جدا شده‌های پرسپولیس مشخص شدند

در حالی که فصل نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس از همین امشب و پس از فینال جام حذفی آغاز می‌شود سه تن از جدا شده‌های این تیم مشخص شدند.

فوتبال جدا شده‌های پرسپولیس مشخص شدند

پرسپولیس با سرمربیگری یحیی گل محمدی امروز در مسابقه فینال جام حذفی آخرین مسابقه فصل فوتبالی خودش را در سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ برگزار می کند.

در شرایطی که هنوز مشخص نشده یحیی گل محمدی فصل آینده هدایت پرسپولیس را از دست خواهد داشت یا نه، از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد سه تن از بازیکنان این تیم از همین حالا جزو جدا شده‌های این فصل پرسپولیس محسوب می‌شوند.

سیامک نعمتی یکی از بازیکنانی است که در نیم فصل زمستانی نقل و انتقالات لیگ برتر بیست و دوم تا آستانه جدایی از پرسپولیس پیش رفت اما در نهایت در این تیم ماندگار شد. او که پیش از فینال مصدوم شده یکی از این سه نفر است.

شیخ دیاباته بازیکن خارجی و پا به سن گذاشته پرسپولیس نیز که در فصل گذشته در دقایق بسیار کمی در ترکیب این تیم به میدان رفت هم از دیگران جدا شده‌های پرسپولیس در پایان رقابت‌های این فصل به شمار می‌رود.

همچنین لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی که در نیم فصل زمستانی به این تیم پیوست هم به دلیل عملکرد ضعیفش (به رغم این که هنوز یک سال دیگر از قراردادش با پرسپولیس باقیمانده) جزو نفرات جدا شده این تیم به شمار می‌رود.

یادآور می شود؛ از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد نفرات دیگری هم جزو جداشده‌های این تیم هستند که در روزهای آینده اسامی ایشان به ترتیب اعلام خواهد شد.

منبع: خبر ورزشی
  • امیر ارسالی در

    سلام پرسپولیس سروراستقلاله باباچقدربزنیم اینارومگرروشون کم میشه این مربی روازبهت رین دیوونه خونه جهان پیداکردن آوردن ساپی نتواین چه کارای مسخره ایی هست این کنارزم ین انجام میده وووواقعامتاسفم قرمزته یاعل ی

  • پویا ارسالی در

    گل محمدی همه چیز رو درپرسپولیس ثابت کرد فکرنکنم کیسه بهانه ای دگه داشته باشه ولی بازم رو دارند

  • مردحق گو ارسالی در

    آخه خبرجدیدندارین برای چی این موضوعوهمش مجدداعنوان میکنین حالا۱دفعه اگرنعمتی درپ رسپولیس ماندنی شدچی!؟

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...