|

بخوانید :

کدخبر: 273144

کنایه اماراتی‌ها به فرهاد مجیدی

کارشناس فوتبال امارات به سرمربی سابق استقلال کنایه زد.

فوتبال کنایه اماراتی‌ها به فرهاد مجیدی

تیم فوتبال اتحاد کلباء شب گذشته در اولین هفته از فصل جدید لیگ امارات میزبان تیم ناشناخته البطائح بود و با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد.

عصام عبدالله کارشناس فوتبال شبکه «شارجه اسپورت» متذکر شد و گفت: فرهاد مجیدی باید بداند چه چیزی جدید است و چه چیزی قدیمی شده است. چیز جدید این است که او به عنوان یک مربی پا به عرصه رقابت در لیگ امارات گذاشته است. چیز قدیم این است که او به عنوان بازیکن برای باشگاه های بزرگ امارات بازی کرده و دورانی طلایی داشته است.

وی افزود: مجیدی باید بداند دوران طلایی اش با باشگاه های بزرگ امارات به عنوان بازیکن به پایان رسیده و این مربوط به گذشته است. اما اکنون او با یک تیم متوسطی در لیگ حضور دارد و شرایطش مثل استقلال نیست. او باید خود را با فضای جدید وفق دهد تا به موفقیت برسد.

حمد یوسف دیگر کارشناس فوتبال امارات هم بعد از این باخت به مجیدی پیشنهاد کرد و گفت: هر مربی ای بعد از باخت تیمش اگر دوباره به این بازی نگاه کند متوجه چیزی های جدیدی می شود. اشتباهات خود را در بازی می بییند و مجیدی نیز باید بعد از این بازی خیلی خوب به آنالیز این دیدار بپردازند تا در آینده موفق ظاهر شود.

منبع: فارس
  • آرش ارسالی در

    مجیدی صدسال مربی نمیشه اینجا ایران هم استقلال ازطرف کمیته داوران ووزارت فدراسیون کمیته انضباطی کمک معیشتی بهره میبردبزن زیرش قدیمی شده ودفاع اتوبوسی پسش مربی های خارجی امارات ومهاجم های خوب خارجی بی فایده وقدیمی شده بعدهم مجیدی چیزجدیدی نداره به فوتبال اضافه کنه خیلی زوداخراج میشه اتحادکلباهم استقلال نیست که ازنهادهای حکومتی حمایت بشه

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...