|
کدخبر: 167917

گسترش نیوز گزارش می‌دهد:

قیمت خودروهای تصادفی در بازار / سراتو سوخته ۲۳۰ میلیون تومان!

برخی از افراد ترجیح می‌دهند که خودروی تصادفی خریداری و آن را بازسازی کنند.

خودروهای تصادفی در بازار و سایت های آگهی به وفور یافت می‌شود. این خودروها گاها تصادف های سنگین داشته یا حتی چپ کرده‌اند. اما باز هم همین خودروها در بازار قابل فروش هستند و عده‌ای آن را خریداری می‌کنند.

ترمیم و بازسازی خودرو کاری است که نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا انجام می‌شود. به طور کلی این کار به نحوی انجام می‌شود که تقریبا ظاهر خودرو مشابه قبل خواهد شد. اما نکته مهم بحث ایمنی خودرو است که قاعدتا شرایط قبل خود را نخواهد داشت. با این وجود خریداران این خودروها نیز نسبت به ترمیم آن ها آگاهی خواهند داشت و با این مسئله مشکلی ندارند. اما در این میان برخی از افراد هستند که متاسفانه از ناآگاهی خریداران سواستفاده می‌کنند و خودروهای بازسازی شده را به عنوان مدل بدون تصادف می‌فروشند.

در ادامه قصد داریم به قیمت برخی از خودروهای تصادفی در بازار بپردازیم.

-سراتو مونتاژ سوخته به علت نقص فنی به قیمت ۲۳۰ میلیون تومان

سراتو-سوخته

-زانتیا ۱.۸ لیتری به قیمت ۶۰ میلیون تومان

زانتیا-تصادفی۱

-لیفان x۶۰ دنده‌ای کارکرد ۶۰ هزار کلیومتر به قیمت ۱۵۰ میلیون تومان

لیفان-تصادفی۱

-هیوندای النترا کارکرد ۸۰ هزار کیلومتر به قیمت ۳۶۰ میلیون تومان

النترا-تصادفی۱

-تندر ۹۰ کارکرد ۱۹۰ هزار کیلومتر به قیمت ۸۰ میلیون تومان

تندر-تصادفی-۱

-زانتیا کارکرد ۲۲۰ هزار کیلومتر به قیمت ۷۰ میلیون تومان

زانتیا-تصادفی-۲

-برلیانس h۳۳۰ کارکرد ۸۵ هزار کیلومتر به قیمت ۱۷۸ میلیون تومان

برلیانس-تصادفی-۱

-پژو ۴۰۵ کارکرد ۱۹۲ هزار کیلومتر به قیمت ۷۰ میلیون تومان

برلیانس-تصادفی-۱

نویسنده: اختصاصی گسترش نیوز
  • کارشناس خودرو ارسالی در

    بله چون قیمت ها رو کارشناسی نمیکنند و همینجور میگن نوش مثلا ۵۰۰ میلیون اینم چیزی خرج نداره دیگه باشه ۴۷۰ میلیون درجایی که حتی خسارتشو نپرسیدن چقدر میشه تا درستش کرد یا افت قیمتی که میخوره رو محاسبه نمیکنند شاسی، موتور، رنگ شدگی و تعویضی خلاصه کارشناس ببرید خودرو ۵۰۰ میلیون نوش هست به فرض سوختشو ۵۰ میلیون قیمت خواهند کرد دلیلش هم تو بخش کارشناسی ها ذکر شده ده درصد از تمام قیمت صفر محصول براورد قیمت میشه ینی ماشین سوخته ۵۰۰ میلیونی که صفرش باشه ۵۰ میلیون ارزش گذاری میشه تا خریدار با مبلغ ۱۵۰ میلیون بازسازی و وقت گذاشتگی ضرر زیادی نکنه هرچند ماشین سوخته ضرر هایی از جمله کاپوت و موتور و شاسی و گلگیر ها رو شامل میشه که ان ها جدا جدا ضرر های خودشو داره پس منطقی خرید کنید اینانی که این قیمت میزنند میخوان ضرر ها رو بر دوش خریدار بزارند تا خودشون یک ماشین تهیه کنند با مبلغش ینی سود روی سود کنند پس کادمرشناسی بخرید با تشکر از شما

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...