کدخبر: 107729

آخرین وضعیت دوگانه سوز کردن خودروها

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی گفت: در دوگانه سوز کردن رایگان خودرو‌های عمومی زمان ثبت نام اولویت است.

خودرو آخرین وضعیت دوگانه سوز کردن خودروها

جمشیدی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی گفت: الولیت دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی با مالکانی است که زودتر ثبت نام کنند.

جمشیدی افزود: مالکان خودرو‌های تاکسی‌ها، وانت بار‌ها و تاکسی ون‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت gcr.niopdc.ir به صورت رایگان اقدام به ثبت نام برای دوگانه سوز کردن خودرو‌ها کنند.

او اضافه کرد: در سطح کشور یک میلیون و ۴۶۰ هزار خودرو برای دوگانه سوز کردن هدفگذاری شده و صاحبان این خورو‌ها باید مشخصات هویتی و شناسایی خود و خودروی مورد نظر را در سامانه اینترنتی ثبت کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی از مهم‌ترین مزایای این طرح را رایگان بودن، استفاده از سوخت پاک و ارزان cng وکاهش آلاینده‌های زیست محیطی عنوان کرد و گفت: افزایش ارزش خودرو‌های دوگانه سوز نسبت به بنزینی از دیگر مزایای این طرح برای صاحبان خودرو‌های عمومی است.

اوادامه داد: هم استانی‌ها در صورت هرگونه سوال و ابهام در مورد روند ثبت نام اینترنت می‌توانند با روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان مرکزی به شماره ۳۳۴۹۳۳۴۱ تماس بگیرند.

 

منبع: بوبینا

ارسال نظر