|

بخوانید :

کدخبر: 214898

تیراندازی وحشتناک به یک وکیل / ضارب یک زن بود !

دادستان شهرستان خوی گفت؛ در جریان حادثه تیراندازی مقابل یکی از شعب شورای اختلاف خوی یک نفر خانم که همسر ضارب بوده زخمی شده است و جراحت وکیل دادگستری در این حادثه تکذیب می‌گردد.

حوادث تیراندازی وحشتناک به یک وکیل / ضارب یک زن بود !

حمید صمدزاده دادستان شهرستان خوی اظهارداشت؛ فرد ضارب که در جریان حادثه امروز مقابل شعبه پنجم شورای اختلاف خوی بواسطه تیراندازی از سلاح گرم همسر خود را مورد هدف قرار داده بود متاسفانه از صحنه وقوع جرم متواری شده و تحت پیگرد قرار دارد.

وی از تشکیل پرونده کیفری علیه فرد هنجارشکن اجتماعی خبرداد و افزود؛ صیانت از امنیت و آسایش جامعه خط قرمز دستگاه قضایی است و قطعا اشد مجازات قانونی در انتظار چنین اشخاصی خواهد بود.

سرهنگ موسوی فرمانده انتظامی شهرستان خوی نیز در رابطه با حادثه تیراندازی امروز مقابل شعبه پنجم شورای حل اختلاف  گفت : این حادثه ناشی از موضوع اختلاف خانوادگی بوده  و فردی که تیراندازی نموده شناسایی شده و موضوع توسط پلیس در دست بررسی می باشد.

گفتنی است؛ صبح امروز خبری مبنی بر جراحت یک وکیل دادگستری و یک نفر خانم حادثه تیراندازی در مقابل شعبه پنجم حل اختلاف شهرستان خوی در شبکه های اجتماعی شهرستان خوی خبر ساز شد که دادستان خود زحمی شدن وکیل دادگستری در حادثه مزبور را تکذیب کرد.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...