|
کدخبر: 143107

مرگ مارادونا خودکشی بود!؟

پزشکی که به مدت یک دهه روند درمانی دیه‌گو مارادونا را مدنظر داشت تاکید دارد که مرگ او نوعی خودکشی بود و این اسطوره دنیای فوتبال از زندگی خسته شده بود.

حوادث مرگ مارادونا خودکشی بود!؟

دکتر آلفردو کاهه که در فاصله سال‌های ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۷ درمان مارادونا را بر عهده داشت باور دارد که این ستاره آرژانتینی احتمالا حاضر به خوردن غذا و مصرف داروهایش نشده چرا که پس از عمل جراحی مغز درگیر افسردگی شده است. او روز یکشنبه در گفت‌وگو با یک ایستگاه رادیویی آرژانتینی اظهارکرد: " به نظر من این اتفاق شبیه یک حمله قبلی ساده نبود. دیه‌گو خسته بود. همه این شرایط ممکن است منجر به خودکشی شود. "

دکتر کاهه همچنین مدعی شد که مارادونا پیش از این یک بار در کوبا اقدام به خودکشی کرده بود و ماشینش را به اتوبوسی که از روبه‌رو در حال حرکت بود کوبید اما از این سانحه جان سالم به در برد. او مدعی شد که همان زمان از مارادونا پرسیده بود که آیا قصد خودکشی داشته و این بازیکن پاسخ داده بود شاید روز این کار را انجام دهد. دکتر کاهه می‌گوید که در روزهای پیش از مرگ مارادونا با مادر یکی از فرزندانش صحبت کرده و ورونیکا به این پزشک گففته بود: " دیه‌گوف گفت که از زندگی خسته شده و نمی‌خواهد بیش از این چنین باری را بر دوش بکشد چون از همه چیز بریده است. "

 

منبع: فوتبالی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...