|
کدخبر: 173799

ارزش پالایشی یکم امروز چقدر شد؟

صندوق پالایش یکم، آخرین روز معاملاتی هفته را سرخ به پایان رساند و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با احتساب ۱.۹۶ درصد افت نسبت به روز معاملاتی قبل به ۶۹ هزار و ۱۶۰ ریال رسید.

بورس ارزش پالایشی یکم امروز چقدر شد؟

نماد‌های پالایشی امروزدر آخرین روز معاملاتی هفته از ابتدا معاملات با کاهش قیمت مواجه بودند و با ۱.۹۶ درصد افت معاملات امروز را به پایان رساندند. امروز همانند روز‌های قبل نماد پالایش بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد. نماد شپنا امروز از نماد‌های تاثیرگذار در افت شاخص بود.

شتران (شرکت پالایش نفت تهران) کاهش ۳.۵۶ درصدی و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) افت ۳.۱ درصدی، پالایش نفت اصفهان (شپنا (افت ۴.۹۷ درصدی و شبریز (پالایش نفت تبریز) ۳.۰۳ درصد کاهش را تجربه کردند.

امروز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۱.۹۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۹۱۶ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۴۵۸ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۲.۳۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۸۸۷ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

 

منبع: نبض بورس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...