|
کدخبر: 159952

امروز ارزش پالایشی یکم چقدر شد؟

قیمت پایانی یک واحد از صندوق پالایش یکم امروز شنبه ۲۳ اسفند ماه ۹۹، اولین روز معاملاتی هفته را با رنگ سبز به پایان رساند و با احتساب ۱.۴ درصد رشد نسبت به هفته گذشته به ۸۶ هزار و ۸۲۰ ریال رسید.

بورس امروز ارزش پالایشی یکم چقدر شد؟

واحد‌های پالایشی یکم امروز ۲۳ اسفند ماه مثبت بودند و با ۱.۴ درصد افزایش قیمت مواجه شدند و تا امروز ۱۳ درصد ضرر برای خریداران اولیه این واحد‌ها به همراه داشته است. امروز نماد شپنا تاثیر بسزایی در رشد شاخص داشت و جزو نماد‌های پرتراکنش بود.

همچنین در بین نماد‌های این صندوق نماد شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) رشد ۲.۵۳ درصدی و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۴.۷۴ درصد رشد و نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) با ۱.۲۷ درصد رشد و شبریز (پالایش نفت تبریز) با رشد ۲.۶۷ درصدی امروز را به پایان رساندند.

ارزش پالایشی یکم ۲۳ اسفند ماه ۹۹

امروز شنبه ۲۳ اسفند ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایشی یکم با رشد ۱.۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۶۸۲ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۳۴۱ هزار تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۱.۳۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۶۸۰ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

منبع: نبض بورس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...