|
کدخبر: 323011

لوازم خانگی / لوازم برقی / ماشین لباسشویی

آخرین قیمت ماشین لباسشویی در بازار + جدول

در این گزارش آخرین قیمت انواع ماشین های لباسشویی را برای شما فراهم کردیم. ماشین لباسشویی یا رختشویی، یک وسیله است که برای شستن و شوی لباس‌ها استفاده می‌شود. قرار دادن لباس‌ها در آب به تنهایی کافی نیست، بلکه آب باید با فشار به الیاف پارچه برخورد کرده و آنها را تمیز کند.

اقتصاد آخرین قیمت ماشین لباسشویی در بازار  + جدول

ماشین لباسشویی یکی از لوازم رایج و پرکاربرد در هر خانه است. این وسیله، به عنوان یک ماشین لباسشویی یا رختشویی، برای شستن انواع مختلفی از لباس‌ها استفاده می‌شود.

نسل اول ماشین‌های لباسشویی، ماشین‌های لباسشویی سطلی بودند، این ماشین‌ها ساختار بسیار ساده‌ای داشتند، تنها یک سطل که درون آن را با آب پر می‌کردن و لباس‌های کثیف و پودر لباسشویی را داخل آن می‌ریختند و دکمه استارت را می‌زدند. این ماشین‌های لباسشویی تنها با مکانیزم چرخش لباس‌ها را می‌شستند و بعد از اتمام تایمر و خاموش شدن باید به صورت دستی لباس‌های شسته شده و آبکشی شده جمع میشد و برای خشک شدن در مکان مناسبی پهن می‌شد.

بعد از آن ماشین‌های لباسشویی دوقلو معرفی شدند در این ماشین‌ها بعد از آبکشی باید لباسها از سبد اول جمع شده و در داخل سبد دوم که خشک کن نامیده میشد قرار می‌گرفت. و بعد از آنها لباس‌ها به صورت تقریبی خشک شده و آماده جمع کردن بود.

نسل آخر ماشین‌های لباسشویی که امروزه در حال استفاده از آن هستیم ماشین‌های لباسشویی اتوماتیک است.

رایج‌ترین گونه‌های این دستگاه عبارتند از:

۱- مدل سطلی که تنها دارای یک مخزن برای شستشوی لباس‌ها هستند.

۲- مدل دوقلو (نیمه‌اتوماتیک دومخزنه) که دارای دو مخزن، یکی برای شستشو و دیگری برای آب‌گیری و خشک‌کردن، هستند.

۳- ماشین‌ لباس‌شویی ۹ کیلویی تمام اتوماتیک که درب مخزن آنها ممکن است در جلو یا بالای ماشین باشد و پس از قرار دادن لباس و تعیین برنامه، کلیهٔ مراحل آب‌گیری، شستشو، آب‌کشی و خشک‌ کردن به صورت خودکار مطابق برنامه انجام می‌شود.

بعد از قرار دادن لباس در داخل مخزن لباسشویی و انتخاب برنامه مورد نظر ماشین را روشن می‌کنیم. ابتدا به مقدار لازم آبگیری کنید و پودر مورد نظر را نیز از مخزن دریافت نمایید، سپس موتور آن به کار می‌افتد و لباسها را ضمن جابه‌جایی یکنواخت خیس می‌نماید. امیدواریم به سوال ماشین لباسشویی چیست؟ پاسخ دهیم.

در ادامه قیمت ماشین لباسشویی های سطح بازار را برای شما آماده کردیم که می توانید مشاهده کنید.

 

منبع: تیتر کوتاه

ارسال نظر