|
کدخبر: 321712

بازار ارزهای دیجیتال | بازار رمزارز | قیمت فلوکی

افزایش ۱۰۰ قیمت این ارز دیجیتال / FLOKI را دریابید

ارزش کل قفل شده (TVL) فلوکی با عبور از ۳۶۶ میلیون دلار به یک نقطه عطف مهم دست یافته است. این دستاورد، استحکام و انعطاف‌پذیری اکوسیستم فلوکی را تأیید می‌کند و نشان می‌دهد که عملکرد فلوکی فراتر از یک میم کوین است.

اقتصاد افزایش ۱۰۰ قیمت این ارز دیجیتال / FLOKI را دریابید

میم کوین فلوکی (FLOKI) اخیراً بیش از ۱۰۰ درصد افزایش قیمت داشته و در زمان نگارش این خبر به بیش از ۰.۰۰۰۱۲۲۸ دلار رسیده است. این افزایش سریع و قابل توجه، نظر فعالان و سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است و پویایی و نوسانات ذاتی ارزهای دیجیتال را برجسته می کند.

افزایش ناگهانی قیمت فلوکی و پیشرو بودن آن در بازار، بحث و گمانه‌زنی‌های زیادی را ایجاد کرده است و علاقه روزافزون به ارزهای دیجیتال جایگزین، به ویژه میم کوین‌ها را بیان می‌کند.

با توجه به اینکه فلوکی همچنان در کانون توجهات قرار گرفته، عملکرد آن به عنوان یک فشارسنج برای تعیین احساسات و شکل‌گیری روندهای گسترده در بازار، در نظر گرفته می‌شود.

ارزش کل قفل شده (TVL) فلوکی با عبور از ۳۶۶ میلیون دلار به یک نقطه عطف مهم دست یافته است. این دستاورد، استحکام و انعطاف‌پذیری اکوسیستم فلوکی را تأیید می‌کند و نشان می‌دهد که عملکرد فلوکی فراتر از یک میم کوین است.

نکته قابل توجه دیگر این است که ارزش کل قفل شده فلوکی فای لاکر (FlokiFI Locker) معادل ۱۲۷ میلیون دلار و فلوکی استیکینگ (Floki Staking) به بیش از ۲۳۹ میلیون دلار رسیده است.

چنین ارقامی در شاخص TVL، فلوکی را از سایر میم کوین ها مانند پپه، بانک، دوج کوین و شیبا متمایز می کند. فلوکی با جدیت به دنبال پذیرش محصولات اکوسیستم خود است که نشان‌دهنده یک تغییر استراتژیک فراتر از منشاء میم کوین آن است.

ارز Floki چیست؟

میم کوین فلوکی ممکن است ظاهری بامزه داشته باشد، اما در اصل یک پروژه Web۳ کامل است که در حوزه‌هایی مانند اقتصاد غیر متمرکز (DeFi)، ان اف تی (NFT) و متاورس (Metavers) حرف‌هایی برای گفتن دارد! فلوکی با شعار «رمز ارزی برای مردم» (The People’s Crypto) به فعالیت خود ادامه می‌دهد و توانسته خودش را از سایر میم کوین‌های تکراری و بدون نوآوری متمایز کند.

یکی از نکات قابل توجه در مورد ارز دیجیتال فلوکی مالیات ۳ درصدی آن برای تمامی‌عملیات‌های خرید و فروش است. درآمد حاصل از این مالیات به صورت مستقیم به خزانه داری فلوکی واریز شده و طبق ادعای توسعه دهندگان، در جهت توسعه و بهبود پروژه مورد استفاده قرار می‌گیرد. بر اساس اطلاعات موجود در وایت پیپر Floki تیم توسعه دهنده پس از جمع آوری سرمایه کافی، این مالیات را کاهش خواهد داد. البته تاکنون اطلاعاتی در مورد مقدار سرمایه مورد نیاز یا میزان کاهش مالیات منتشر نشده و رخ دادن چنین اتفاقی قطعی نیست.

مورد دیگر به بلاک چین فلوکی مربوط می‌شود. این ارز دیجیتال بلاک چین اختصاصی نداشته و بر بستر اتریوم با استاندارد ERC۲۰ و بایننس اسمارت چین با استاندارد BEP۲۰ فعالیت می‌کند. انتقال توکن FLOKI بین این دو شبکه امکان پذیر است و شامل مالیات ۳ درصدی نمی‌شود.

ایلان ماسک در ژوئن ۲۰۲۱ (تیر ۱۴۰۰) با انتشار توییتی اعلام کرد نام «فلوکی» را برای سگ شیبا اینوی خود انتخاب کرده است. توسعه دهندگان نیز با الهام گرفتن از این توییت نام فلوکی اینو (Floki Inu) را برای پروژه خود انتخاب کردند. این پروژه در ابتدا قرار بود یک میم کوین ساده باشد که مانند دوج کوین از تصویر یک سگ بامزه استفاده می‌کرد. اما با گذشت زمان فلوکی اینو تکامل پیدا کرد و به چیزی فراتر، یعنی یک اکوسیستم تبدیل شد. در ادامه تیم توسعه دهنده تصمیم گرفت نام پروژه را به فلوکی (Floki) تغییر دهد.

 

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها