|
کدخبر: 159476

فروش اموال تملیکی 100 درصد رشد کرد

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از فروش ۱۵۰۰ میلیارد تومانی اموال منقول و غیرمنقول با افزایش ۱۰۰ درصدی نسبت به مدت مشابه ۱۱ ماهه سال قبل خبر داد.

اقتصاد فروش اموال تملیکی 100 درصد رشد کرد

محمد علی افتخاری مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با اشاره به گزارش عملکرد این سازمان در ۱۱ ماهه سال ۹۹ اظهارکرد: این سازمان امین اموال دولت و حافظ حقوق ملت بوده که تنها سازمان تعیین تکلیف‌کننده به هنگام اموال مشمول می‌شود. در این مدت هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از اموال منقول و غیرمنقول به فروش رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۱۰۰ درصدی دارد.

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بیان این که این سازمان در زمینه فروش کالاهای متروکه دولتی و غیردولتی، ضبطی و قاچاق قطعی شده فعالیت دارد، بیان کرد: این سازمان بزرگترین برگزارکننده مزایده در سراسر کشور است که وظیفه قانونی تعیین تکلیف به موقع اموالی که به نحوی از انحا مختلف به تملک یا تصرف دولت درآمده است را برعهده دارد.

وی ادامه داد: از این میزان هزار و ۲۹۰ میلیارد تومان اموال منقول فروخته شده که رشد ۸۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد. همچنین ۲۱۵ میلیارد تومان اموال غیرمنقول به فروش رسیده که رشد ۳۷۴ درصدی را ثبت کرده است.

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...