کدخبر: 80890

نخستین سری «کوییک‌آر» تحویل مشتریان شد

صبح امروز طی مراسمی در شرکت پارس خودرو با حضور مجید باقری قائم مقام فروش گروه خودروسازی سایپا و علی شیخ زاده مدیرعامل شرکت پارس خودرو نخستین سری از خودروهای کوییک آر به مشتریان تحویل داده شد.

گسترش‌نیوز: طی این مراسم علی شیخ زاده مدیرعامل شرکت پارس خودرو با اشاره به زحمات و حمایت مهندس سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در تولید خودروی کوییک آر گفت: محصول جدید پارس خودرو با درایت و حمایت مدیرعامل گروه به باکیفیت‌ترین خودروساز کشور آمد و همکارانم در پارس خودرو با دقت و تلاش شبانه روزی این خودرو را با کیفیت و در شان مشتریان تولید و عرضه خواهند کرد.

وی ادامه داد: این محصول جدیدگروه خودروسازی سایپا که در پارس خودرو تولید می‌شود می‌تواند منشا نوید روزهای روشنتر و یک شروع دوباره برای تکرار روزهای خوب صنعت خودرو کشور در شرایط تحریم باشد.

در حاشیه این مراسم بهنام خلج معاون کیفیت شرکت پارس خودرو نیز با اشاره به کیفیت مناسب خودروی کوییک آر گفت: می‌توانستیم کوییک آر را زودتر از این نیز به بازار عرضه کنیم اما همه سعی شرکت پارس خودرو حفظ کیفیت در محصولات و ارتقا سطح است. به همین دلیل سعی کردیم با سختگیری در تست‌های کیفیت، به بالاترین کیفیت ممکن دست پیدا کنیم و سپس این محصول را راهی بازار کنیم.

در پایان این مراسم علی شیخ زاده مدیرعامل شرکت پارس خودرو ضمن تقدیر از نخستین مشتریان کوییک آر، سوئیچ این خودروها را به مشتریان تحویل داد.

منبع: سایپا نیوز

اخبار مرتبط

دیدگاه‌ها  

0 #1 لاری ، مشهد 1398-10-25 01:47
دیشب ساعت ۱۱ شب ۳ شنبه ۲۴ دی ۹۸ خودرو کوییک مدل ۹۸ با کارکرد ۲۵۰۰ کیلومتر ناگهان تسمه دینام پاره شد و پس از موفق شدن با امداد خودرو سایپا اعلام شد اول تعمیرکار اعزام شده ولی بعد تماس گرفتن و گفتن چون تسمه دینام در مشهد نداریم باید ماشین را کنار خیابان رها کنید تا فردا تعمیرکار بفرستیم .
این هم تبلیغات سایپا در مشهد یک تسمه دینام ندارند تو مشهد که شهر دوم ایران هست . دیگه باید فاتحه صنعت خودرو سازی خواند .
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید