|
کدخبر: 328084

الماس پرسپولیس در یک قدمی جدایی

سروش رفیعی نکات جالبی را درباره هم‌تیمی خود، اوستون اورونوف، در باشگاه پرسپولیس بیان کرد.

فوتبال الماس پرسپولیس در یک قدمی جدایی

در برنامه فوتبال برتر، سروش رفیعی، ستاره تیم پرسپولیس، در بخشی از مصاحبه خود درباره اوستون اورونوف صحبت کرد. او اظهار داشت که اورونوف مدت‌ها در روسیه به فوتبال پرداخته و یک گروه استعدادیابی حتی او را به همراه کوارتسخلیا، ستاره تیم ناپولی، انتخاب کرده است.

با این حال رفیعی از روزهای سخت اورونوف در روسیه صحبت کرده که ۱۶ بار با مصدومیت از ناحیه همسترینگ مواجه شد و حالا نیز به گفته سروش او هرگز استارت صد درصد نمی‌زند و با ۷۰ درصد توانش در زمین حضور پیدا می‌کند.

هافبک شماره ۷ پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش پیرامون پیشنهاد اورونوف نیز صحبت کرد و گفت که او پیشنهادی میلیون دلاری دریافت کرده اما علاقه زیادی به پرسپولیس دارد.

رفیعی مدعی شد که او برای جدایی نیاز به اجازه باشگاه پرسپولیس خواهد داشت.

خبر خوب زننده گل قهرمانی به هواداران پرسپولیس

گیورگی گولسیانی می‌گوید شاید فصل بعد هم هواداران پرسپولیس را ببیند.

گیورگی گولسیانی بازیکن پرسپولیس، پس از قهرمانی پرسپولیس در جمع خبرنگاران از فصل سختی که پشت سر گذاشت گفت: ما به شما قول داده بودیم که قهرمان می‌شویم و انجامش هم دادیم. خیلی خوشحالم که توانستم به تیمم کمک کنم. می‌دانید که من مصدوم بودم و واقعا با بازی کردن ریسک کردم. تشکر می‌کنم از تمام هواداران پرسپولیس و مردمی که ما را دوست دارند، ما هم دوست‌شان داریم.

بخش مهم مصاحبه گولسیانی جایی بود که اینطور به نوعی نوید تمدید قراردادش را داد: شاید شما را در فصل بعد ببینم.

او درباره گلش که باعث شد بهترین بازیکن خارجی در تاریخ تیم بشود گفت: نمی‌دانم من فقط دارم کمک می‌کنم و کاری را می‌کنم که برای تیمم بهتر است.

گولسیانی درباره بازی با وجود مصدومیتش گفت: من فردا به تیم ملی می‌روم و باید در جام اروپا بازی کنم. بازی‌هایی مقابل ترکیه، جمهوری چک و پرتغال دارم و باید برای این بازی‌ها آماده بشوم.

اتفاق تلخ پس از قهرمان نشدن برای کاپیتان استقلال

ساعاتی پس از قهرمان نشدن استقلال مشخص شد سیدحسین حسینی کاپیتان آبی‌ها در فهرست جدید امیر قلعه نویی جایی ندارد.

تیم ملی فوتبال کشورمان شامگاه سیزدهم خرداد در حالی برای جدال با هنگ کنگ به سوی این کشور پرواز خواهد کرد که در میان ۲۶ بازیکن اعلام شده توسط امیر قلعه‌نویی برای تقابل با هنگ کنگ و ازبکستان، یک غایب بسیار بزرگ به چشم می‌خورد.

بر اساس این فهرست، سید حسین حسینی کاپیتان و سنگربان اول استقلال جایی در جمع ملی‌پوشان ندارد و سرمربی تیم ملی روی اسم او قلم قرمز کشیده است. نکته دیگر اینکه اگر شرایط و تیم‌های کنونی ملی پوشان را ملاک قرار بدهیم، استقلال فقط دو بازیکن در این اردو دارد که صالح حردانی و ابوالفضل جلالی هستند.

منبع: ورزش۳

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها