|

بخوانید :

کدخبر: 289816

علت عدم دعوت قایدی مشخص شد

علت دعوت نشدن ستاره استقلال به تیم ملی مشخص شد.

فوتبال علت عدم دعوت قایدی مشخص شد

عدم حضور نام مهدی قایدی در لیست بازیکنان تیم ملی که توسط قلعه نویی به اردو فرا خوانده شده اند باعث انتقادات زیادی شده و خیلی ها اعتقاد دارند این بازیکن به دلیل درخشش در ترکیب استقلال باید در جمع ملی پوشان حضور پیدا می کرد

. اینکه چرا قایدی به تیم ملی فراخوانده نشده سوالی است که خیلی ها به پاسخ آن نرسیدند اما با پیگیری هایی که انجام دادیم مشخص شد سرمربی جدید تیم ملی به این دلیل که قایدی تنها در چند بازی آخر استقلال شرایط مطلوبی داشته و در سایر بازی های این فصل عملکرد خیره کننده ای نداشته، این بازیکن را به تیم ملی دعوت نکرده است.

قلعه نویی ملی پوشانی را به اردو فرا خوانده که در بازی های این فصل لیگ عملکردی کم فراز و نشیب داشتند و قائدی جزو بازیکنانی بود که در ۳-۴ بازی آخر استقلال شرایط خوبی پیدا کرد به همین دلیل او به اردوی تیم ملی دعوت نشده است.

منبع: خبر ورزشی
  • محمدرضا ترابی ارسالی در

    انتخاب این مربی خلیی خوب بود

  • ابراهیم ارسالی در

    ما امیر خان قلعه نویی را دوست داریم بچه های شهر ری میگن امیر خان یک شخصیتی است ک ه علاوه بر ژنرال بودن ارزش گرا هست و او موجب افتخار ایران عزیزمان میباشد.

  • تیموری ارسالی در

    قایدی با رفتن به امارات بزرگترین اشتباه زندگی خود را کرد.‌بخاطر اشتراک گذاشتن خانه و ماشین لاکچری و ...حتی میز شام خود ! انتقادات زیادی به سمت خود کشید و از همه بدتر از نظر فنی بشدت افت کرده.‌تا قبل از رفتن به تیم اشباب الاهلی یک گلزن شش دانگ و تند و تیز و‌چابک بود ولی ظاهراً آن یکباره عضله را هم سوزانده و بعد اخراج‌ شده.‌ کجا هستند کسانی که از بابت این انتقال سود کلانی به جیب زدن و خبر از انتقال به تیم اروپایی میدادند ؟!

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...