|
کدخبر: 121213

خبرهای خوبی برای استقلالی‌ها داریم

عبداللهی گفت: همه در حال انجام دادن کارها هستند، هیات مدیره و مدیرعامل در حال تلاش هستند و ان شالله خبرهای خوبی برای هواداران داریم. نباید کاری کنیم مثل سال‌های قبل بازیکنانی بگیرند که به دردشان نخورد و بعدا برایشان مسئله درست شود.

فوتبال خبرهای خوبی برای استقلالی‌ها داریم

نصرالله عبداللهی در خصوص نقل و انتقالات تیم استقلال اظهارکرد: من همیشه کنار تیم بودم و الان هم هستم اما اجازه بدهید دو سه روز دیگر صحبت کنم!

وی افزود: همه در حال انجام دادن کارها هستند، هیات مدیره و مدیرعامل در حال تلاش هستند و ان شالله خبرهای خوبی برای هواداران داریم. نباید کاری کنیم مثل سال‌های قبل بازیکنانی بگیرند که به دردشان نخورد و بعدا برایشان مسئله درست شود.

سرپرست جدید استقلال با بیان اینکه می‌تواند آرامش را به این تیم برگرداند در خصوص اینکه خریدهای جدید این تیم در آسیا بازی می‌کنند گفت: لیست ارسالی بیشتر بازیکنان قبلی است ولی در حال تلاش هستند و صحبت می‌کنند تا مشکل حل شود!

باشگاه استقلال روز گذشته اسامی بازیکنان این تیم را برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا ارسال کرد و با توجه به اینکه این باشگاه هنوز پول شفر را پرداخت نکرده حق ثبت قرارداد رسمی بازیکنان را ندارد و به همین دلیل امکان حضور بازیکنان جدید این تیم در آسیا وجود ندارد.

 

منبع: افکارنیوز

ارسال نظر