|
کدخبر: 153915

ابطال پرواز تهران - استانبول ایرتور

پرواز شماره ۹۷۰۰ شرکت هواپیمایی ایرتور در مسیر تهران - استانبول که قرار بود ساعت ۱۱ امروز انجام شود، باطل شد و مسافران این پرواز در فرودگاه سرگردان شدند.

راه و مسکن ابطال پرواز تهران - استانبول ایرتور

مدیر روابط عمومی ایرتور با بیان اینکه دلیل ابطال پرواز امروز تهران - استانبول این شرکت هواپیمایی دید کم در فرودگاه مقصد بوده است، گفت: مسافران می‌توانند پول خود را از آژانس‌های طرف قرارداد دریافت کنند.

پرواز شماره ۹۷۰۰ شرکت هواپیمایی ایرتور در مسیر تهران - استانبول که قرار بود ساعت ۱۱ امروز انجام شود، باطل شد و مسافران این پرواز در فرودگاه سرگردان شدند. با پیگیری این موضوع از مدیر روابط عمومی ایرتور، وی گفت که این پرواز به دلیل شرایط نامناسب جوی و دید ۵۰۰ متر در فرودگاه مقصد انجام نشده است.

رضایی افزود: پرواز امروز باطل شد و روزهای دوشنبه و سه‌شنبه پرواز فرودگاه استانبول داریم که تلاش شد با سوختگیری کمتر، مسافران این پرواز در پروازهای بعدی جایگزین شوند.

به گفته مدیر روابط عمومی ایران‌ایرتور به همه آژانس‌های تأکید شده است مسافران طبق قانون حقوق مسافر می‌توانند پول خود را بابت این پرواز باطل‌شده دریافت کنند.

وی افزود: از آن منظر که ابطال پرواز به دلیل شرایط نامساعد جوی فرودگاه مقصد بوده است، تنها تعهد ایرتور برگرداندن پول مسافران است و این مسئله با موضوع ابطال پرواز به دلیل مشکلات فنی و تعمیراتی هواپیماهای متفاوت است.

وی تأکید کرد: تلاش می‌کنیم حتماً مسافران در دو پروازی که در دو روز آینده داریم، به استانبول منتقل شوند.

مدیر روابط عمومی ایرتور گفت: به دلیل نبود امکان تعدد سوختگیری در فرودگاه‌های دیگر نظیر آنکارا نمی‌توانستیم این مسافران را به فرودگاه‌های دیگر منتقل کنیم تا سپس به استانبول بروند.

منبع: فارس
  • مریم زمانی ارسالی در

    من امروز با همین شرکت هواپیمایی قرار بود پرواز داشته باشم حدود 7 ساعت مارو علاف کردن آخرم هیچی، پروازی جایگزین نذاشتن، وقت سفارت داشتم که تمام برنامه هام بهم ریخت
    خدا لعنتشون کنه که اصلا مردم براشون مهم نیستن، انقدر خونسرد رفتار میکردن سیب زمینی سیب زمینی
    اونوقت گفتن پرواز برای فردا و پس فردا جایگزین کردن؟ به چه دردی میخوره وقتی من به وقت سفارتم نمیرسم، اگه راست میگید با چند ساعت تاخیر یه پرواز جایگزین میکردین یا همون ساعت 11 با یه هواپیمایی دیگه

ارسال نظر