|
کدخبر: 165196

قیمت روز محصولات ایران خودرو + جدول

محصولات ایران خودرو برای دومین روز در هفته جاری بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند.

خودرو قیمت روز محصولات ایران خودرو + جدول

در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو خودروهایی مانند« پژو ۲۰۶ تیپ ۲»، « پژو ۲۰۶ تیپ ۵»، «پژو ۲۰۶ صندوقدار» ، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF۷»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظر خریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

براساس ارزیابی های صورت گرفته در میان محصولات ایران خودرو امروز و در هفتمین روز تعطیلی مراکز شماره گذاری خودرو بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند.

براساس ارزیابی های صورت گرفته سایر محصولات پرطرفدار این شرکت امروز بدون تغییر قیمت در بازار روبرو شد. به گفته فعالان بازار خودرو «سمند LX» که از ابتدای هفته گذشته همواره با رشد قیمت روبرو بود امروز بدون تغییر و با قیمت ۱۹۳ میلیون تومان معامله شد.

«سمند LX با موتورEF۷» نیز امروز در بازار با قیمت ۲۱۰ میلیون تومان و «سورن» نیز با قیمت ۲۴۸ میلیون تومان در بازار عرضه شدند.

 در میان خانواده ۲۰۶ نیز «پژو ۲۰۶ تیپ دو» امروز بدون تغییر و با قیمت ۲۰۳ میلیون تومان معامله شد، «پژو ۲۰۶ تیپ ۵» نیز بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شد، این خودرو در بازار ۲۴۵ میلیون تومان فروخته شد.

در میان محصولات این گروه «پژو ۲۰۶ صندوقدار» نیز که روز گذشته افزایش دو میلیونی قیمت در بازار را تجربه کرده بود امروز بدون تغییر و با قیمت ۲۴۷ میلیون تومان در بازار عرضه شد.

جدول+ایران+خودرو

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...