|
کدخبر: 330735

اختصاصی گسترش نیوز؛

هشدار دبیر انجمن واردکنندگان خودرو | خودروهای وارداتی بدون لوازم یدکی خواهند شد!

شجاعی دبیر انجمن واردکنندگان خودرو گفت؛ مسئله عدم ثبت سفارش قطعات و لوازم یدکی بازار خودروهای وارداتی را به زودی دچار مشکل می کند.

اقتصاد هشدار دبیر انجمن واردکنندگان خودرو | خودروهای وارداتی بدون لوازم یدکی خواهند شد!

اسماعیل شجاعی، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو در مورد امکان ثبت سفارش لوازم یدکی خودرو های وارداتی به خبرنگار گسترش نیوز گفت: خودرو های وارداتی نیازمند قطعات و خدمات پس از فروش است؛ این موضوع یکی از تعهدات شرکت های واردات کننده خودرو نیز است؛ اما  در حال حاضر هیچ امکانی برای ثبت سفارش قطعات مورد نیاز وجود ندارد.  در واقع مسئله اصلی این است که تخصیص ارز صورت نگرفته و امکان ثبت سفارش در این مورد فراهم نشده است. 

شجاعی در ادامه بیان کرد: مسئله عدم ثبت سفارش  قطعات و لوازم یدکی، مشتریان و مصرف کنندگان خودروهای وارداتی را به زودی با مشکلات پیدا کردن قطعات  و لوازم یدکی رو به رو خواهد کرد. در واقع  صاحبان این خودرو ها را با خواب خودروها در تعمیرگاه‌ها مواجه خواهند شد. به عبارت  دیگر در واقع  بازار خودرو های وارداتی به دلیل نبود لوازم یدکی  مورد نیاز، دچار اختلال شده و شرکت های واردکننده  خودرو علیرغم تعهد ضمانت و خدمات پس از فروش قادر به ایفای تعهدات خود نخواهند بود‌ .

 

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها