|
کدخبر: 325257

فوری / قیمت تخم مرغ شانه ای اعلام شد ( جدول ۵ اردیبهشت)

هر بسته ۳۰ عددی تخم مرغ دو زرده در بازار با قیمت ۵۹۹ هزار تومان عرضه می‌شود.

اقتصاد فوری / قیمت تخم مرغ شانه ای اعلام شد ( جدول ۵ اردیبهشت)

در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳، قیمت تخم مرغ در بازار به شکل زیر اعلام شد: هر بسته تخم مرغ ۲۰ عددی با قیمت ۹۵ هزار تومان در دسترس است. این قیمت برای مصرف‌کنندگان و خریداران قیمتی قابل قبول در نظر گرفته می‌شد و توجه به تعداد عددی تخم مرغ در هر بسته صورت می‌گرفت. این اعلام قیمت با هدف اطلاع‌رسانی به عموم مردم و تسهیل در خرید و فروش تخم مرغ صورت گرفت.

قیمت تخم مرغ بسته بندی شده در بسته ۳۰ عددی ۱۱۴ هزار تومان است برای خرید بسته ۱۸۰ عددی هم باید ۶۴۰ هزار تومان پرداخت کنید. بر این اساس خرید بسته های بزرگ تر تخم مرغ به صرفه تر خواهد بود.

قیمت هر شانه تخم مرغ ۶ عددی هم امروز ۱۰۵ هزار تومان اعلام شده است.

به دلیل ترجیح برخی افراد در استفاده از تخم مرغ دو زرده، در بازار بسته‌های ۳۰ عددی تخم مرغ دو زرده با قیمتی برابر ۵۹۹ هزار تومان عرضه می‌شوند. این نوع بسته‌ها، برای مصرف‌کنندگانی که این نوع تخم مرغ را ترجیح می‌دهند، موجود است. قیمت بسته‌های تخم مرغ دو زرده بر اساس تعداد ۳۰ عدد در نظر گرفته شده است و به منظور راحتی و تسهیل در خرید و فروش این محصول مشخص شده است.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن گفت: با افزایش حداقل ۱۰۰ هزارتنی تولید تخم مرغ نسبت به سال قبل پیش بینی می‌شود که تولید به یک میلیون و ۳۰۰ هزارتن برسد. رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن نرخ منطقی هر عدد تخم مرغ فله در خرده فروشی‌ها را حدود ۴ هزارتومان اعلام کرد و افزود: عرضه با نرخ های بالاتر گرانفروشی است.

نام محصول وزن قیمت / تومان
تخم مرغ زرده طلایی ۳۰ عددی ۱۱۴٫۱۲۰
تخم مرغ درشت کارتن ۱۸۰ عددی ۶۴۰٫۰۰۰
تخم‌مرغ زرده طلایی ۲۰ عددی ۹۵٫۶۰۰
تخم مرغ دو زرده ترخون بانو ۶عددی ۱۰۵٫۰۰۰
تخم مرغ دو زرده ۵۰ عددی ۱٫۰۰۰٫۰۰۰
تخم مرغ دو زرده ۳۰عددی ۵۹۹٫۰۰۰

 

منبع: اقتصادآنلاین

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها