|
کدخبر: 317932

بازار خودرو / قیمت خودرو / نرخ ارز

یک خودروی جذاب در راه بازار / منتظر پیش فروش این شاسی‌ بلند باشید

اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد که در آینده‌ای نزدیک، پیش‌فروش شاسی بلند U۷۵ پلاس توسط شرکت صنایع خودروسازی ایلیا آغاز خواهد شد و عرضه این خودرو در بازار انجام خواهد گرفت.

اقتصاد یک خودروی جذاب در راه بازار / منتظر پیش فروش این شاسی‌ بلند باشید

صنایع خودروسازی، شاسی بلند U۷۵ پلاس که به نام وی جی وی U۷۵ پلاس شناخته می‌شود، را در نمایشگاه خودروی مشهد به نمایش گذاشت.

در آن زمان قرار بود این خودرو به صورت وارداتی به بازار بیاید اما برنامه های این شرکت تغییر کرد و حالا قرار است این شاسی بلند به صورت مونتاژی به عرضه برسد.

شاسی بلندی متوسط از نشان VGV که خروجی های فنی قابل قبولی دارد و همچنین امکانات خوبی را هم ارائه می دهد. بر اساس شنیده ها به زودی پیش فروش این خودرو توسط صنایع خودروسازی ایلیا آغاز می شود و در آینده ای نه چندان دور قیمت نهایی این خودرو مشخص خواهد شد.

مشخصات فنی شاسی بلند U۷۵ پلاس

زیر کاپوت وی جی وی U۷۵ پلاس یک پیشرانه ۲ لیتر توربو شارژ قرار دارد که مجهز به فناوری پاشش مستقیم سوخت (TGDi) است. این موتور دو لیتری توان تولید نهایت قدرت ۲۲۵ اسب بخار و نهایت گشتاور ۳۸۵ نیوتن متر را دارد و قدرت از طریق جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک AT (ساخت ZF) به چرخ های جلو می رسد. وجود جعبه دنده AT آن هم در بازاری که اکثر رقبا سیستم انتقال قدرت دوکلاچه دارند، می تواند مزیت رقابتی خوبی برای این خودرو ایجاد کند.

امکانات ایمنی و رفاهی

این خودرو به دو کیسه هوا، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سامانه کنترل حرکت در سراشیبی، درِ صندوق عقب برقی، رینگ آلومینیومی، سنسور نور، چراغ روشنایی روز، تایرهای گودیِر، ۷ صندلی، دسته دنده الکتریکی چرخان، چهار حالت رانندگی، ترمز پارک برقی، اتوهلد، نمایشگر لمسی، تهویه الکتریکی، کروز کنترل، دوربین ۳۶۰ درجه داینامیک، رینگ آلومینیومی، جلو آمپر دیجیتال، صندلی برقی راننده و… مجهز است.

منبع: تجارت‌نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها