|
کدخبر: 317252

بازنشستگان| نهضت ملی مسکن| قیمت مسکن

بازنشستگان سوپرایز شدند / خانه داری به این شرط

​معاون وزیر راه با اشاره به تشکیل قرارگاه ساماندهی بازنشستگان،گفت: بازنشستگان دارای فرم ج سبز از هفته آینده برای ثبت‌نام نهضت ملی مسکن به وزارت راه مراجعه کنند.

اقتصاد بازنشستگان سوپرایز شدند / خانه داری به این شرط

محمدعلی زهره‌ای معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی در آیین بزرگداشت تجلیل و تکریم پیشکسوتان وزارت راه و شهرسازی با تسلیت و محکوم کردن حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان از ساماندهی وضعیت بازنشستگان و پیشکسوتان وزارت راه و شهرسازی خبر داد و اظهار کرد:‌ بیش از ۱۰۰ هزار نفر نیروی شاغل در مجموعه وزارت راه  و شهرسازی وجود دارد.

وی با بیان این‌که ارتباط با بازنشستگان باید تداوم داشته باشد و در این راستا قرارگاه تجربه‌نگاری تشکیل می‌شود، ادامه داد: فارغ از دسته بندی نیروها به قراردادی و رسمی و غیره، جمع آوری تجربیات بازنشستگان و تهیه بانک اطلاعاتی جامع از وضعیت این عزیزان در اولویت دارد و تداوم جلسات این چنینی در دستور کار است.

وی افزود: در  قرارگاه یاد شده بیمه تکمیلی از اصول اولیه خدمات رسانی صحیح و رفاهیات بوده و حل و رفع مشکلات متعدد بازنشستگان مدون خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی بهبود وضعیت معیشت و رفاه بازنشستگان را امری ضروری دانست و تصریح کرد: همه بازنشستگان با هر نوع قراردادی مشمول تصمیمات و خدمات این قرارگاه می شوند.

زهره‌ای یادآور شد:برای  بودجه سال آینده سهمی ویژه برای انجام رفاهیات همکاران پیشکسوت بازنشسته در نظر گرفته شده و بازنشستگان مانند کارکنان شامل از بیمه تکمیلی یکسان بهره‌مند می‌شوند.

وی بیان کرد: به دنبال ایجاد شرایطی هستیم تا بازنشستگان ستاد وزارت راه و شهرسازی از امکانات سازمان های تابعه و شرکت های زیرمجموعه و ادارات کل استانی استفاده کنند. به‌دنبال تامین تسهیلات ویژه برای بازنشستگان خانواده بزرگ راه و شهرسازی هستیم.

وی با اشاره به اهمیت موضوع معیشت و تامین مسکن بازنشستگان، گفت:‌ آن دسته از همکاران بازنشسته که فرم ج آنها سبز است از هفته آینده برای ثبت نام و تشکیل پرونده به وزارت راه و شهرسازی مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: در تمامی کمیته های زیر مجموعه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی که در راستای پیگیری امور بازنشستگان و جهت تصمیم سازی تشکیل خواهد شد، بایستی نماینده ای از بازنشستگان حضور داشته باشد تا این قشر عظیم و ارزشمند در تصمیم سازی ها نیز دخیل باشند.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها