|
کدخبر: 108630

اگر قصد خرید طلا دارید بخوانید

نایب رئیس دوم اتحادیه طلا می‌گوید: با شروع داد و ستد در بازار پیش‌بینی ما این است که نرخ طلا ارزان شود. توصیه ما به مردم این است که برای خرید طلا صبر کنند.

اقتصاد اگر قصد خرید طلا دارید بخوانید

نایب رئیس دوم اتحادیه طلا می‌گوید: با شروع داد و ستد در بازار پیش‌بینی ما این است که نرخ طلا ارزان شود. توصیه ما به مردم این است که برای خرید طلا صبر کنند.

امروز نرخ دلار در صرافی ملی با ۲۰۰ تومان افزایش به ۲۱ هزار و ۸۵۰ تومان رسید. آنچه فعالان بازار می‌گویند نرخ انس جهانی طلا نیز مدام در حال افزایش است؛ بنابراین با افزایش نرخ دلار و انس جهانی احتمال کاهش نرخ طلا در بازارهای داخلی کمی غیر قابل انتظار است. اما نایب رئیس دوم اتحادیه طلای تهران معتقد است نرخ طلا تا پایان هفته ارزان می‌شود.

نایب رئیس دوم اتحادیه طلا در پاسخ به این پرسش که آیا نرخ طلا تا پایان هفته ارزان خواهد شد؟  گفت: اکنون نرخ طلای ۱۸ عیار ۹۳۳ هزار و ۷۰۰ تومان است. نرخ طلا با توجه به صحبت‌ها اخیر رئیس کل بانک مرکزی ممکن است نزولی شود. همچنین پیش‌بینی می‌شود با شروع داد و ستد در بازار نرخ طلا ارزان شود.

محمد کشتی‌آرای افزود: روز گذشته نرخ طلا آنقدر شوکه‌کننده بود که معاملات طلا در بازار به مدت دو ساعت متوقف شد. اکنون نرخ انس جهانی طلا نیز هزار و ۷۷۶ دلار است. به دلیل نوسان قیمت‌ها متقاضی برای خرید طلا و سکه وجود ندارد. همچنین با این روند بازار به نظر می‌رسد مردم بیشتر فروشنده طلا باشند.

او در توصیه‌ای به مردم اظهار کرد: فعلا معاملات طلا در بازار متوقف است. توصیه ما به مردم این است که برای خرید طلا صبر کنند.

منبع: تجارت نیوز
  • ایرانی ارسالی در

    شما را به ابوالفضل انقد دروغ نگید مردم به شما اعتماد کردن باور میکنن طرف میاد طلاهای زنش را میفروشه به امید اینکه ارزون میشه بعدشم بدبخت میشه شمارا بخدا مردم را بدبخت نکنید سه سال میگید ارزون میشه

  • ناشناس ارسالی در

    همچین سقوط ازاد کنه قیمتها که نگو اینطوری هم نمیمونه

  • ناشناس ارسالی در

    باش تا سقوط کنه اسکل

ارسال نظر