حمایت تمام قد پروین از فردوسی‌پور

پیشکسوت فوتبال ایران با بیان اینکه از مخاطبان برنامه نود است گفت: من هرگز نگفتم که که عادل و برنامه‌اش را دوست ندارم. منتظر اجرای برنامه نود با فردوسی پور هستم.

گسترش نیوز - پس از اتفاقاتی که برای برنامه ۹۰ و عادل فردوسی پور در روزهای پایانی سال ۹۷ رخ داد، واکنش‌ها و نقل و قول‌های زیادی از سوی اهالی ورزش، فرهنگ و... در فضای مجازی و رسانه‌ها منتشر شد؛ یکی از این نقل و قول‌ها منتسب به علی پروین پیشکسوت باشگاه فوتبال پرسپولیس و تیم ملی است که به نقل از وی آمده است: «من برنامه ۹۰ را نمی‌بینم و رفتار عادل فردوسی پور را هم نمی‌پسندم.»

پروین در مورد مسائل اخیر و اظهاراتی که به نقل از وی در فضاهای مجازی منتشر شد توضیحاتی داد.

شماره هفت اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا واقعا شما برنامه ۹۰ را دوست ندارید و خواهان تعطیلی این برنامه هستید، تاکید کرد: این چه حرفی است! من هر دوشنبه شب‌ها پای تلویزیون می‌نشینم تا برنامه ۹۰ شروع شود و تماشایش کنم. من هرگز نگفتم که که عادل و برنامه‌اش را دوست ندارم و نمی‌دانم چرا اینگونه به حرف‌های من توجه شده است. خودم از دوستداران این برنامه تلویزیونی هستم و امیدوارم با حل شدن مشکلات دوباره شاهد پخش برنامه در تلویزیون با مجری سابقش باشیم.

پروین در پایان اظهارکرد: در سال جدید من بهترین‌ها را برای مردم کشورم آرزو دارم و امیدوارم با کم شدن کدورت‌ها و اختلاف سلیقه‌ها مردم بتوانند روزهای خوبی را در سال ۹۸ تجربه کنند. دوستی و مهربانی بهترین روش است تا مردم ما بتوانند روزهای خوشی را در زندگی هایشان داشته باشند.

منبع: ایرنا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید