|

بخوانید :

کدخبر: 210620

درگیری لفظی شدید با مهدی قائدی

شباب الاهلی در شبی که با ورود مهدی قایدی و احمد نوراللهی به زمین توانست بازی باخته را برنده شود، به نظر می‌رسد یک پنالتی هم از جونیت چاکر طلبکار شد.

فوتبال درگیری لفظی شدید با مهدی قائدی

در بزرگترین دیدار هفته هفتم رقابت‌های لیگ امارات ادنوک لیگ، تیم فوتبال شباب الاهلی در استادیوم راشد میزبان الجزیره بود و در حالی که با یک گل از میهمان خود عقب بود، در نهایت با نتیجه ۲ بر یک و گل برتری احمد نوراللهی، از سد حریف خود گذشت و به رتبه دوم جدول رده بندی صعود کرد. 

اهمیت این دیدار باعث شده بود تا کمیته داوران فدراسیون فوتبال امارات از جونیت چاکر داور مشهور اهل ترکیه برای قضاوت این مسابقه استفاده کند. در دقیقه ۶۵ این دیدار و زمانی که بازی با تساوی یک – یک دنبال می‌شد، شباب الاهلی درون محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و مهدی قایدی پس از برخورد با مدافع الجزیره تعادلش را از دست داد و روی زمین افتاد.

در این صحنه، قایدی که به دنبال تصاحب توپ بود، پس از برخورد با میلوش کوزانوویچ مدافع صربستانی الجزیره، تعادل خود را از دست داد و روی زمین افتاد اما جونیت چاکر قاضی مسابقه اعتقادی به خطای پنالتی نداشت. حتی پس از بررسی صحنه توسط اتاق VAR نیز خطایی به سود شباب الاهلی اعلام نشد.

پس از اینکه قایدی تعادلش را از دست داد و روی زمین افتاد، کوزانوویچ مدافع الجزیره بالای سر قایدی رفت و با او وارد درگیری لفظی شد. این مدافع صربستانی معتقد بود که برخوردی با باشوی کوچک نداشته و او قصد فریب داور را داشته است که قایدی نظر متفاوتی داشت.

با این حال، این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به پایان رسید تا شباب الاهلی ۱۴ امتیازی شده و به فاصله ۳ امتیازی العین صدرنشین برسد.

 

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...