|
کدخبر: 327287

برگزاری مجمع‌های شرکت‌های زیرمجموعه فولاد هرمزگان

مجامع عمومی سالیانه شرکت‌های زیرمجموعه فولاد هرمزگان با توجه به اتمام سال مالی 1402 با حضور حداکثری سهامداران برگزار شد.

صنعت برگزاری مجمع‌های شرکت‌های زیرمجموعه فولاد هرمزگان

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، مجامع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت تامین فلزات هونام فولاد بندرعباس، سنگ و فولاد هرمزگان، توکا صنعت فولاد هرمزگان و نگین فولاد هرمزگان 24 و 25 اردیبهشت ماه با حضور حداکثری سهامداران این شرکت‌ها به منظور استماع گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال منتهی به 29 اسفند ماه سال 1402، بررسی و تصویب صورت‌های مالی و عملکرد سال منتهی به سال مالی 1402، انتخاب بازرس قانونی و حسابرس شرکت برای سال منتهی به 29 اسفند ماه سال 1403، اتخاذ تصمیم درباره تقسیم سود، تعیین روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی باشد، در شرکت فولاد هرمزگان تشکیل شدند.
در این مجامع در خصوص عملکرد شرکت‌ها در سال 1402، برنامه‌های سال 1403 و استراتژی‌های سال‌های آتی بحث و تبادل نظر صورت گرفت و در خصوص موارد مطرح شده نیز تصمیمات مقتضی اتخاذ شد.
لازم به ذکر است که پس از برگزاری مجامع شرکت‌های زیرمجموعه فولاد هرمزگان و مشخص شدن وضعیت صورت‌های مالی آن‌ها در سال 1402، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد هرمزگان نیز تشکیل خواهد شد.

 

 

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها