|
کدخبر: 325727

پیام مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو بمناسبت روز کارگر

یازدهم اردیبهشت مصادف با روز جهانی کارگر فرصتی است ارزنده تا از تلاشهای بی دریغ پیش قراولان خط مقدم سنگر اقتصاد و تولید که در مسیر استقلال کشور گام برمی‌دارند تقدیر نماییم. بدون تردید تکریم این عزیزان تکلیفی است الهی و انسانی که بر عهده همه آحاد جامعه می باشد.

صنعت پیام مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو بمناسبت روز کارگر

بنام یکتا آفریننده جهان 

یازدهم اردیبهشت مصادف با روز جهانی کارگر فرصتی است ارزنده تا از تلاشهای  بی دریغ پیش قراولان خط مقدم سنگر اقتصاد و تولید که در مسیر استقلال کشور گام برمی‌دارند تقدیر نماییم. بدون تردید تکریم این عزیزان تکلیفی است الهی و انسانی که بر عهده همه آحاد جامعه می باشد.

برخود وظیفه می‌دانم از تمامی کارگران نجیب و پاک سیرت این سرزمین اسلامی به ویژه کارگران و کارکنان شریف و ساعی شاغل در شرکت چادرملو که طی سال گذشته با تمام توان و همت والای خود، تلاشی در خور تحسین در افزایش میزان تولید و رکوردشکنی های متوالی داشتند تقدیر و تشکر نمایم.  

امید دارم در سال جدید نیز که از سوی مقام معظم رهبری سال "جهش تولید با مشارکت مردم"  نام گرفته است، به حول و قوه الهی همچون سال گذشته که جهش واقعی را در تمامی واحدهای این شرکت عظیم محقق ساختید، با توانی مضاعف در راستای تولید، توسعه و ارزش آفرینی در بخش معدن و صنایع معدنی، حرکت مقدس خود را تداوم بخشید. 

از درگاه خداوند متعال برای فرد فرد شما عزیزان آرزومند سلامتی، سربلندی، نشاط و شادکامی هستم و روز کارگر را به تمامی کارگران زحمتکش ایران اسلامی تبریک عرض می نمایم.

امیر علی طاهر زاده

مدیر عامل و عضو هیات مدیره چادرملو

 

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها