|
کدخبر: 323136

پیام نوروزی مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

صنعت پیام نوروزی مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

بنام یگانه هستی بخش

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

فرارسیدن نوروز باستانی و تقارن آن با ماه مبارک رمضان که نوید بخش حیات دوباره طبیعت و تحول درونی مومنان در ضیافت الهی و تلالو انوار آیات قرآنی در قلوب انسانهای پاک سرشت است را تبریک و تهنیت عرض می نمایم. این فرصتی مغتنم برای ما است تا چونان طبیعت روحبخش که جامه دگرگون می کند و با طراوت و پر نشاط می گردد، ما نیز آیینه قلوب خود را از زنگار ها بزدائیم و با ایمان و امیدی راسخ به ذات لایزال خداوند متعال مهیای آغازی دوباره باشیم.

سال ۱۴۰۲ هجری خورشیدی را در حالی پشت سرگذاشتیم که به همت همکاران صدیق و پر تلاش در تمامی واحدهای معدنی، صنعتی، و ستادی، پیمانکاران متعهد و مشاوران و مجریان مجرب طرح ها و به ویژه حمایتهای بی دریغ اعضای محترم هیات مدیره و سهامداران وفادار و همچنین مدیران و مسئولان خدوم استان یزد وشهرستان اردکان و با توکل به ذات پاک احدیت توانستیم شعار سال را که از سوی مقام معظم رهبری، سال (مهار تورم و رشد تولید ) نامگذاری گردید، با رکورد شکنی های متعدد در خطوط تولید زنجیره فولاد به خوبی محقق سازیم .

و حال برآنیم تا با بهره گیری از توان و تخصص و همت تمامی همکاران تلاشگر، به گونه ای عمل نمائیم تا در سال ۱۴۰۳ علاوه بر تداوم روند رو به رشد و پویای این شرکت بزرگ معدنی و صنعتی کشور، به اهداف عالیه خود در امر تولید با اتکاء به توان داخلی و توسعه پایدار نایل گردیم .

بر خود وظیفه می دانم این عید باستانی و تقارن آن با بهار قرآن را به تمامی هموطنان، به ویژه جامعه بزرگ صنعتی کشور و همکاران گرامی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمایم و از درگاه خدواند سبحان برای همگان سالی سرشار از سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی آرزومندم.

لبتان پر خنده، قلب تان از مهر آکنده

امیر علی طاهر زاده

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها