|
کدخبر: 328339

اولین انصرافی انتخابات ریاست جمهوری | خبر رد صلاحیت زودتر از موعد منتشر شد؟

داوود منظور کاندیداهای دولت در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم، از ادامه رقابت انصراف داد.

سیاست اولین انصرافی انتخابات ریاست جمهوری | خبر رد صلاحیت زودتر از موعد منتشر شد؟

پیش از اعلام رسمی شورای نگهبان ظاهرا لیست رد صلاحیت ها منتشر شده است و امروز شاهد انصراف اولین کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم بودیم. 

داود منظور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه با انتشار پستی از ادامه نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.

او در این توئیت تاکید کرده با عنایت به حضور گسترده نامزدهای جبهه انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری و وجود گزینه های اصلح در جمع ایشان، بدینوسیله ضمن فراخوان مردم شریف ایران به مشارکت حداکثری، مراتب انصراف خود را از ادامه کاندیداتوری اعلام می نمایم.

با توجه به انصراف زودهنگام منظور آنهم چند ساعت مانده به پایان دور اول بررسی صلاحیت های کاندیداها می توان این احتمال را مطرح کرد که اسم او در لیست تایید صلاحیت شدگان نبوده است و او در اقدامی پیش دستانه انصراف داده است.

توئیت-منظور

داود منظور (زادهٔ ۱۳۴۳ در تهران) معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور استکه پیش‌تر، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور بود. وی دارای مدرک تحصیلی دکتری علوم اقتصادی، گرایش اقتصادسنجی و اقتصاد بخش عمومی از دانشگاه تهران (۱۳۷۹) و کارشناسی ارشد اقتصاد و معارف اسلامی از دانشگاه امام صادق (۱۳۶۹) است.

وی پیش از این قائم مقام مدیرعامل و معاون مالی و امور مجامع شرکت مادر تخصصی توانیر (۱۳۹۷-۱۳۹۳)، معاون وزیر نیرو در برنامه‌ریزی و امور اقتصادی (۱۳۹۰-۱۳۸۸)، معاون اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی (۱۳۹۲-۱۳۹۱)، معاون برنامه‌ریزی در معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور (۱۳۹۱-۱۳۹۰)، معاون برنامه‌ریزی در معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور (۱۳۹۱-۱۳۹۰)، مشاور اقتصادی وزیر نیرو (۱۳۹۳-۱۳۹۲)، دبیر کمیته ملی انرژی جمهوری اسلامی ایران و نماینده کشور در شورای جهانی انرژی از سال ۱۳۸۵ تاکنون و مشاور رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی (۱۳۹۳-۱۳۹۲) بوده است.

 

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها