|
کدخبر: 327409

ترامپ ایران را تهدید کرد + فیلم

ترامپ در برونکس نیویورک: زمانی که من رئیس جمهور بودم، ایران ورشکست شده بود. به چین گفتم اگر از ایران نفت بخری با تو معامله نمی کنیم و تمام.

سیاست

نامزد حزب جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: من به همه کشورها در این مورد گفته ام. ایران ورشکسته بود و پولی برای تامین مالی حماس یا حزب الله نداشت.‌ بعد بایدن می‌آید تحریم ها را برمی دارد و الان ایران میلیاردها دارد و دوباره همه را تهدید می کند.

ترامپ ادامه داد: من از اول با جنگ عراق مخالف بودم و گفتم به عراق نروید و اگر رفتید نفت را نگه دارید و آنها رفتند و نفت را نگه نداشتند. ایران از انهدام ارتش ما در عراق سود برد و عراق تابع ایران شد.

دونالد-ترامپ

او افزود: هزاران سال عراقی ها و ایرانی ها به نام های مختلف با هم می جنگیدند، به دلایل مذهبی و ما یکی از طرف ها را بمباران کردیم که عراق است و الان عراق در این هرج و مرج به ایران وابسته شد.

ترامپ در جمع مردم نیویورک بیان کرد: متروی نیویورک از یک کشور جهان سومی بدتر است، خیابان های اصلی ما در حال فروپاشی است، پیاده روها پر از خاک و سوزن های استفاده شده توسط افرادی است که به شدت به کمک ما نیاز دارند، و ما گروه هایی از مهاجران غیرقانونی داریم که با پلیس ما می جنگند و به آمریکا انگشت وسط حواله می‌دهند.

منبع: چندثانیه

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها