|
کدخبر: 128224

قیمت جدید پژو ۲۰۶ در بازار امروز (۹۹/۰۷/۲۱)

اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل اعلام کرد: درحال‌حاضر نرخ را صاحبان خودرو تعیین می‌کنند اما باتوجه به نوسان شدید بازار، کسی خریدار و فروشنده خودرو نیست.

خودرو قیمت جدید پژو ۲۰۶ در بازار امروز (۹۹/۰۷/۲۱)

نگاهی به قیمت‌های اعلام شده در سایت‌های فروش اینترنتی حاکی از آن است که امروز نرخ پراید۱۱۱ بین ۱۴۰ تا ۱۴۳میلیون، پراید۱۳۱ حدود ۱۲۲ تا ۱۲۵میلیون و نرخ پراید۱۳۲ بین ۱۲۴ تا ۱۲۷میلیون تومان متغیر است؛ همچنین دارندگان تیبا هاچ‌بک نرخ روز این خودرو را تا ۱۶۵میلیون و تیبا صندوقدار را حدود ۱۴۹میلیون تومان بالا بردند؛ نرخ ساینا نیز حدود ۱۶۰میلیون، کوییک دنده‌ای ۱۸۱میلیون و کوییک‌آر ۱۹۱میلیون تومان است.

امروز نرخ پژو ۲۰۶ تیپ۲ در آگهی‌های فروش اینترنتی به حدود ۲۳۸میلیون، پژو۲۰۶ تیپ۵ به ۳۰۳میلیون و مدل صندوقدار این خودرو به ۲۹۸میلیون تومان رسید؛ همچنین نرخ اعلام شده برای پژو۲۰۷ دنده‌ای هم در بازار امروز تقریبا ۴۳۶میلیون و اتوماتیک این خودرو ۵۰۰میلیون تومان است.

همچنین دارندگان پژو۴۰۵ جی‌ال‌ایکس بنزینی نرخ این خودرو را ۲۱۶میلیون و پژو پارس ساده را ۲۵۴میلیون تومان اعلام کردند؛ بر همین اساس نرخ روز سمند ال‌ایکس به ۲۱۰میلیون، سمند سورن ۲۷۵میلیون، رانا ال‌ایکس ۲۴۰میلیون، دنا معمولی ۳۳۰میلیون، دنا پلاس دنده‌ای ساده ۴۰۵میلیون، دنا پلاس دنده‌ای توربو ۴۸۵میلیون و دنا پلاس اتوماتیک توربو به حدود ۶۶۱میلیون تومان رسید.

امروز نرخ پژو۲۰۰۸ به حدود یک میلیارد و ۱۶۷میلیون تومان، سیتروئنC۳ به یک میلیارد و ۵۶میلیون، سراتو یک میلیارد و ۲۰میلیون، مزدا۳ به یک میلیارد و ۲۰۰میلیون، ساندرو اتوماتیک به ۵۴۴میلیون و ساندرو استپ‌وی به حدود ۵۸۵میلیون تومان رسیده است.

 

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر