|

بخوانید :

کدخبر: 273304

شهادت مجاهدی دیگر از تبار حافظان امنیت و آرامش

سارق منزل مامور کلانتری استواریکم امیر کیوان لو را به شهادت رساند.

 ساعت ۵:۴۵ صبح امروز یک سارق وارد خانه زن تنها واقع در محله نامجو شد و با بستن دست و پای او اقدام به سرقت از منزل او کرده بود.در همین حین یک اکیپ پلیس موتورسوار در حال گشت زنی به پراید سارق که مقابل خانه زن پارک شده بود مشکوک شدند و زمانی که متوجه حضور سارق در خانه شدند، یکی از ماموران وارد خانه شد.

زمانی که استواریکم کیوانلو به طبقه دوم خانه رسید با سارق مواجه شد و در همان لحظه سارق با چاقو ضربه ای به او وارد کرد که موجب شهادت وی شد.

تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط ساسان غلامی، بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی برای کشف جرائم احتمالی سارقان سابقه‌دار ادامه دارد.

شهادت استوار یکم کیوانلو در عملیات دستگیری سارقان منزل

صبح امروز در پی مراجعه یکی از شهروندان به واحد گشت موتوری کلانتری نامجو مستقر در میدان سپاه و اعلام این که سارقان در حال سرقت از منزل خواهر او هستند و  خواهرش تنها در منزل به سر میبرد. بلافاصله با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع اعلام شده واحد گشت موتوری( راکب و ترک نشین) در محل حضور پیدا می کنند.

 به محض ورود ماموران، با سرعت عمل ماموران یکی از سارقان سریعا دستگیر میشود و سارق دوم که از منزل خارج و اقدام به فرار می کند توسط استوار یکم کیوانلو تعقیب و دنبال می‌شود که در این تعقیب و گریز سارق دوم  ناغافل با چاقو ضربه ای به سینه استوار کیوانلو وارد می کند که علیرغم جراحت وارده استوار کیوانلو سارق را دستگیر می کند.

بلافاصله استوار کیوان لو به بیمارستان انتقال داده شد که به دلیل شدت جراحت وارده این مامور شجاع و وظیفه شناس  به شهادت رسید.

در بررسی های صورت گرفته مشخص  شد که سارقان پس از ورود به منزل دست و پای خانمی که در منزل بوده را بسته و در حال سرقت وسایل قیمتی منزل بودند که ماموران وارد عمل می شوند.

شهادت مجاهدی دیگر از تبار حافظان امنیت و آرامش

سردار حسین رحیمی در پیامی با تبریک و تسلیت شهادت استواریکم کیوان لو، بیان داشت: پلیس امروز در خط مقدم برخورد با ناهنجاری ها و جرایم مختلف است و اجازه نخواهد داد کسی خدشه ای به امنیت و آرامش و آسایش خاطر شهروندان وارد نماید.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید براینکه شهادت هنر مردان خداست که با هنرمندی خود امنیت و آرامش جامعه را تضمین می کنند، عنوان داشت: شهادت مجاهدی دیگر از تبار حافظان امنیت و آرامش بار دیگر نشان داد که تا پای جان از امنیت و آرامش شهروندان دفاع خواهیم کرد .

وی افزود: مجاهدت و ایثار و دلاوری های شهید استواریکم کیوان لو در قاموس ایثار و شهادت این مرز و بوم برای همیشه خواهد درخشید و از یاد و خاطر همگان ماندگار خواهد بود.

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...