|
کدخبر: 125811

این دانشگاه تسهیلات ۲۰ میلیونی خرید گوشی می‌دهد!

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور اعلام کرد: دانشجویان برای دریافت تسهیلات کالا کارت ۲۰ میلیونی خرید تبلت و گوشی هوشمند با دریافت معرفی‌نامه از مرکز و واحد دانشگاهی خود باید برای افتتاح حساب قرض‌الحسنه به بانک مهر ایران مراجعه کنند.

جامعه این دانشگاه تسهیلات ۲۰ میلیونی خرید گوشی می‌دهد!

حسن علیزاده مراحل اجرایی تفاهمنامه دانشگاه پیام نور با بانک قرض الحسنه مهر ایران برای ارائه تسهیلات خرید تبلت و گوشی هوشمند به دانشجویان این دانشگاه را تشریح کرد.

وی اظهارکرد: دانشجویان برای دریافت تسهیلات کالا کارت پس از اعلام آمادگی دانشگاه پیام نور از طریق پرتال این دانشگاه باید برای دریافت معرفی نامه از مرکز و واحد دانشگاهی خود اقدام کرده و پس از مراجعه به بانک قرض الحسنه مهر ایران، افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز و تشکیل پرونده تسهیلاتی، کالا کارت خود را دریافت کنند.

وی یادآور شد: امضای این تفاهمنامه برای ارائه کالا کارت ۲۰ میلیون تومانی به تمامی دانشجویان و ۳۰ میلیون تومانی به کارکنان دانشگاه پیام نور با هدف رفع دغدغه خانواده‌ها برای تامین ابزارهای الکترونیکی آموزشی نظیر تبلت و گوشی هوشمند و همچنین حمایت ازفروشندگان داخل صورت گرفته است.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور تاکید کرد: کالا کارت بانک قرض‌الحسنه مهر صرفا تسهیلاتی است که قابلیت خرید کالا را داشته و امکان تبدیل آن به وجه نقد به هیچ عنوان وجود ندارد.

علیزاده افزود: مراکز خرید کالا طرف قرارداد با بانک قرض الحسنه مهر ایران که مورد تایید دانشگاه پیام نور نیز هستند، در صفحه اصلی سایت این بانک به نشانی www.qmb.ir معرفی شده که البته حذف یا اضافه مراکز خرید، بسته به میزان ارائه خدمات مطلوب و رضایت مندی مشتریان است و دانشجویان و کارکنان دانشگاه با مراجعه به سایت این بانک می‌توانند از کالاهای موجود، علاوه بر گوشی هوشمند و تبلت مطلع شوند.

وی با یادآوری این که ملاک نرخ کالا، تاریخ خرید است که متناسب با نرخ روز بازار محاسبه می‌شود، افزود: دانشجویان و کارکنان بلافاصله پس از دریافت کالا کارت می‌توانند نسبت به خرید کالای مورد نظر خود اقدام کرد و اقساط آن را یک ماه پس از خرید و طی دوره‌های ۶، ۹ و ۱۲ ماهه با کارمزد به ترتیب دو، سه وچهار درصد پرداخت کنند.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور همچنین به تفاهمنامه تسهیلات شهریه دانشگاه پیام نور با بانک قرض الحسنه مهر اشاره کرد و گفت: این تفاهمنامه از سال گذشته آغاز شده و همچنان به قوت خود باقی است که طبق آن، شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور تا سقف ۲۰ میلیون تومان نیز در قالب وام با کارمزد ۱ و ۴ دهم درصد ۶ ماهه و ۲و ۸ دهم درصد یک ساله با دوره بازپرداخت ۴۸ ماهه توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران پرداخت می‌شود.

علیزاده میزان تسهیلات شهریه سالانه مورد نیاز دانشجویان دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی؛ سه میلیون تومان، کارشناسی ارشد هفت میلیون تومان و دکتری را ۲۰ میلیون تومان اعلام کرد.

 

منبع: خبر آنلاین

ارسال نظر