|
کدخبر: 143581

افتخاری دیگر برای بانک مسکن

جایزه برتر پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی بانک مسکن به مهدی احمدی رئیس اداره روابط عمومی بانک مسکن، اهدا شد.

بانک و بیمه افتخاری دیگر برای بانک مسکن

پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی امسال با اهدای تندیس و جوایز به روابط عمومی‌های برتر به کار خود پایان داد. این جشنواره به همت انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری دانشگاه‌ها، روابط عمومی وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو گروه تهرانی و استانی در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره‌وری نیروی انسانی) برگزار شد.

این جشنواره با حضور حسین امامی رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی، محمد خدادی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی احمدی رئیس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن و جمعی دیگر از مدیران روابط عمومی برگزار و به روابط عمومی‌های برتر، تندیس افتخار اعطا شد.

براساس این گزارش این جشنواره به همت انجمن متخصصان روابط عمومی در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو گروه ملی و استانی در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره‌وری نیروی انسانی) برگزار شد.

جایزه برتر پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی بانک مسکن به مهدی احمدی رئیس اداره روابط عمومی بانک مسکن، اهدا شد.

مهدی احمدی رئیس کل اداره روابط عمومی بانک مسکن، در حاشیه ی این مراسم در مصاحبه‌ای با خبرنگار هیبنا در خصوص برگزاری این جشنواره گفت: بانک مسکن به عنوان یک بانک تخصصی و البته مردمی، خدمات و محصولات متنوعی به مردم ارائه می‌دهد و به همین دلیل ما وظیفه ی خود می‌دانیم اطلاع رسانی دقیق، جامع و وسیعی داشته باشیم.

وی اظهارکرد: بانک مسکن جزو معدود بانک هایی است که دارای پایگاه خبری می‌باشد و از این طریق اطلاعات را به صورت دقیق در اختیار مردم قرار می‌دهد.

این مقام مسوول در ادامه افزود: بانک مسکن همچنین از طریق ابزارهای مختلف ارتباطی، تهیه ی بروشور، تبلیغات و... اطلاعات کاملی از محصولات و خدمات متنوع بانک را در اختیار عموم قرار دهد.

مهدی احمدی در پایان گفت: بانک مسکن نیز در سطح ملی و در حوزه ی نشریه داخلی (مصاحبه) رتبه اول (مشترک)، ادبیات (داستان سرایی) رتبه دوم، پوستر رتبه دوم، نشریه داخلی (سرمقاله) رتبه دوم (مشترک)، مولتی مدیا رتبه سوم، تحلیل محتوا رتبه سوم، کلیپ رتبه سوم، نشریه داخلی (گزارش) رتبه سوم (مشترک)، ویژه نامه رتبه سوم (مشترک) و موشن گرافیک رتبه سوم (مشترک) حائز رتبه شد

نویسنده: رپورتاژ

ارسال نظر