|
کدخبر: 322568

نرخ ارز/قیمت طلا/اونس جهانی

قیمت روز طلا در ۲۲ اسفند / کاهش قیمت سکه در راه است

با توجه به آمارهای مرکز مبادله، در چهار جلسه حراج سکه طلا، مجموعاً ۴۱ هزار و ۸۴۷ ربع سکه به متقاضیان تخصیص یافته است. اما، باید تصحیحی انجام دهیم، زیرا در جمله بعدی ذکر شده است که پنجمین حراج سکه با عرضه نیم و ربع سکه برگزار خواهد شد. بنابراین، می‌توانیم بگوییم که در چهار جلسه قبلی، مجموعاً ۴۱ هزار و ۸۴۷ ربع سکه به متقاضیان تخصیص داده شده است.

اقتصاد قیمت روز طلا در ۲۲ اسفند / کاهش قیمت سکه در راه است

با توجه به آمارهای مرکز مبادله، طی چهار جلسه حراج سکه طلا، مجموعاً ۴۱ هزار و ۸۴۷ ربع سکه به متقاضیان تخصیص داده شده است.

قیمت طلا22اسفند

چهارمین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران روز یکشنبه ۲۰ اسفندماه برگزار شد و از مجموع ۲۹ هزار و ۴۰۶ قطعه سکه ثبت سفارش شده، ۱۵ هزار و ۶۹۱ قطعه ربع سکه با میانگین قیمت ۱۲ میلیون و ۴۸۵ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد؛ بدیهی است، در بین متقاضیان افرادی بالاتر و افرادی پایین تر از این قیمت، قیمت پیشنهادی اعلام کرده و به آنها تخصیص داده شده است.

گفتنی است، در اولین حراج سکه مرکز مبادله ایران از مجموع ۱۲ هزار و ۸۷۷ قطعه ربع سکه ثبت سفارش شده، یکهزار و ۱۱۸ قطعه سکه با میانگین قیمت ۱۱ میلیون و ۵۴۸ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

در دومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران که چهارشنبه ۱۶ اسفندماه برگزار شد، از مجموع ۷۲ هزار و ۵۹۶ سکه ثبت سفارش شده، ۱۰ هزار و ۵ قطعه ربع سکه با میانگین قیمت ۱۲ میلیون و ۵۸۸ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

ضمن اینکه در سومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران که روز شنبه ۱۹ اسفندماه برگزار شد، از مجموع ۴۴ هزار و ۴۱۰ سکه ثبت سفارش شده، ۱۵ هزار و ۳۳ قطعه ربع سکه با میانگین قیمت ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

برندگان اولین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران می توانند از امروز دوشنبه ۲۱ اسفند ماه با مراجعه به شعبه منتخب بانک ملی که در سامانه مشخص کرده اند، سکه های طلای تخصیص داده شده را دریافت کنند.

خاطر نشان می شود، متقاضیانی که فرایند احراز هویت را با موفقیت انجام داده اند، برای شرکت در حراج های بعدی نیازی به احراز هویت مجدد ندارند و سایر متقاضیان شرکت در حراج، از امروز می توانند فرایند ثبت نام و احراز هویت و واریز وجه به کیف پول خود را جهت شرکت در حراج دوشنبه ۲۱ اسفندماه انجام دهند.

 

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها