|
کدخبر: 320702

فروش خودرو/پیش فروش خودرو/بازار خودرو

فروش نقد و اقساطی ایران خودرو آغاز شد + جزئیات

ایران خودرو با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و همکاری با شرکای بین‌المللی، خودروهای با کیفیت و متناسب با نیازهای بازار داخلی تولید می‌کند. این شرکت تلاش می‌کند تا با ارائه خدمات پس از فروش قوی و توسعه شبکه‌ی توزیع، نیازهای مشتریان را به خوبی برآورده کند.

اقتصاد فروش نقد و اقساطی ایران خودرو آغاز شد + جزئیات

تاریخ شروع و مهلت ثبت نام در طرح  پیش فروش ایران خودرو از روز یکشنبه، تاریخ ۲۹ بهمن ماه سال ۱۴۰۲ بوده و تا پر شدن ظرفیت ادامه خواهد داشت.

پیش فروش یا مرحله پیش ساخت در بازار خودرو، تأثیرات مهمی بر صنعت و بازار خودروسازی دارد. این اقدام معمولاً با ارائه تخفیف‌ها یا شرایط ویژه به مشتریان در مرحله اولیه تولید یک مدل خودرو صورت می‌گیرد. تاثیر اصلی پیش‌فروش، ایجاد احساس فوری برای خریداران و افزایش تقاضا در بازار است. این اقدام می‌تواند باعث ایجاد اشتیاق برای خرید، جلب مشتریان جدید، و حتی تسهیل فرآیند تولید و توزیع شود. همچنین، باعث ایجاد رقابت بین تولیدکنندگان می‌شود و به ویژه در مواجهه با چالش‌های اقتصادی می‌تواند برای صنعت خودروسازی به عنوان یک راهکار استراتژیک عمل کند.

به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگیهای مجاز میرساند، شرکت ایران خودرو شرایط فروش فوق العاده اختیاری به روش نقدی و روش نقد و اقساط جهت متقاضیان عادی خودرو پارس که در اسفند ماه سال گذشته در سامانه یکپارچه اقدام به دریافت اولویت نموده و اسامی ایشان به عنوان بخش دوم اولویت های زمستان ۱۴۰۲ به این شرکت اعلام شده و برای آنها پیامک ارسال گردیده با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه و یا پیش فروش با شرایط جدول ذیل ارائه می نماید:

نکته:۱ در این طرح قیمت خودرو در روشهای نقدی و نقدی اعتباری به صورت قطعی و بر اساس قیمت روز زمان ثبت نام می باشد و در صورت انتخاب روش اقساطی مبالغ ودیعه اولیه و چکهای اقساط به شرح جدول ذیل است. در این طرح در روش نقد و اقساط صرفاً چک صیاد بنفش از متقاضی و یا شخص ثالث دریافت می گردد و وضعیت اعتباری سفید صادر کننده چک از طریق سامانه بانک مرکزی مورد نیاز می باشد.

نکته:۲ در طرح پیش فروش قیمت خودرو بر اساس قیمت روز زمان تحویل می باشد و در صورت انتخاب روش پیش فروش مبلغ پیش پرداخت معادل مبلغ مندرج در جدول ذیل در زمان ثبت نام دریافت می شود و الباقی مبلغ در زمان صدور دعوتنامه نقداً دریافت خواهد شد.

تاریخ شروع و مهلت ثبت نام: زمان شروع این طرح از روزیکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ بوده و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

جهت ثبت نام نیاز به ایجاد حساب کاربری در سامانه فروش ایران خودرو می باشد.

جزئیات شرایط فروش:

 

منبع: ایران جیب
 • ناشناس ارسالی در

  راستی اقای حیاتی هم خیلی فرصت طلب شده وت بلیغات فیک انجام میده دقیقا مثل ایران خو درو وسایپا ؟

 • ایران ازاد و رها ارسالی در

  ایران خودرو با استفاده از تکنولوژی‌های پ یشرفته و همکاری با شرکای بین‌المللی، خود روهای با کیفیت و متناسب با نیازهای بازار داخلی تولید می‌کند .
  جدی می فرم ــــــــــــــــــــــــــائید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

  • حسین ارسالی در

   بله تازه کجاشو دیدی! این شرکت تلاش می‌کنه تا با ارائه خدمات پس از فروش قوی و توسعه شبکه‌ی توزیع، نیازهای مشتریان را به خوبی برآورده کنه

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  سایر رسانه ها