|

بخوانید :

کدخبر: 222186

قیمت دلار در صرافی ملی اعلام شد

نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز پنجشنبه نیز اعلام و با کمی افزایش نرخ رقم ۲۶ هزار و ۷۰۲ تومان ثبت شده است.

اقتصاد قیمت دلار در صرافی ملی اعلام شد

امروز پنجشنبه ۱۱ آذرماه نرخ ارز در صرافی ملی همانند روزهای گذشته اعلام شد.

بر این اساس نرخ دلار برای فروش در صرافی ملی، با کمی افزایش نرخ ۲۶۷۰۲ تومان اعلام شد. نرخ خرید دلار نیز در این صرافی ۲۶۱۷۳ تومان تعیین شد.

قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی ۳۰۶۵۲ تومان اعلام شده؛ نرخ خرید یورو نیز در این صرافی ۳۰۰۴۵ نرخ خورده است.

بازار ارز تحت تاثیر برگزاری دور هفتم مذاکرات برجام روز‌های حساسی را سپری می‌کند و از آنجا که این نشست برخلاف دوره‌های قبلی با انتظارات منفی شروع شد.

بسیاری از معامله‌گران مانع کاهش نرخ دلار شدند و به همین دلیل دلار روز گذشته به کانال ۲۸هزار تومان بازگشت اما نتوانست این مرز قیمتی را حفظ کند و در نتیجه بالارفتن خرید‌ها دوباره کانال ۲۹هزار تومان را پس گرفت.

پیش از شروع مذاکرات هم دلار یک رفت و برگشت قیمتی را تجربه کرد و درحالیکه تا ۲۹۵۵۰تومان پیش رفته بود، با خبر برگزاری نشست وین به ۲۹۰۵۰ تومان عقب‌نشینی کرد. با انتشار اخبار مثبت و اظهارات خوشبینانه طرفین پیرامون دور جدید مذاکرات، روند نزولی دلار تا عصر دیروز هم ادامه داشت به طوریکه نرخ آن تا محدوده ۲۸هزار تومان پایین آمد.

اما از آنجا که جزییات دومین نشست برجام که روز گذشته برگزار شده، همچنان پشت در‌های بسته باقی مانده و برخلاف نخستین جلسه اخبار مثبتی از آن بیرون نیامده، برخی معامله‌گران دوباره در سایه بی‌خبری از وین در موقعیت خریدار قرار گرفتند.

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...