موسسه BrandZ اعلام کرد

هوآوی در میان ۵۰ برند برتر جهان+ جزییات

هوآوی علام کرد ارزش نام تجاری خود را در سال گذشته ۲۲ درصد افزایش داده و درحال‌حاضر رتبه ۴۸ را در میان ۱۰۰ برند با ارزش جهانی از دید موسسه BrandZ کسب کرده است.

گسترش نیوز: هوآوی برای سومین سال متوالی در ۵۰ علامت تجاری جهانی نمایش داده شده و نکته حائز اهمیت، عملکرد بهتر یک برند چینی در این مطالعه به نسبت همتایان امریکایی خود با ملاک میزان سرعت رشد در این بررسی است که برای نخستین بار اتفاق افتاده است. به عبارت دیگر این بررسی نشان داده که سرعت رشد برندهای چینی از سرعت رشد برندهای امریکایی پیشی گرفته است.

hoavi.jpg

هوآوی یکی از معتبرترین برند‌‌های فنآوری در جهان امروز است که نفوذ آن در حال افزایش بوده و این چهارمین سال است که در ۱۰۰ برند برتر جهانی از دید موسسه BrandZ قرار گرفته است. این رشد مداوم حاصل بازده عملکرد خوب هوآوی در بازار تجهیزاتی چون گوشی هوشمند و تبلت در سراسر دنیاست.

ارزش ۱۰۰ برند معرفی شده در لیست امسال BrandZ اکنون به ۴.۴ تریلیون دلار رسید که در طول دوازده سال گذشته به میزان ۲۰۴ درصد افزایش یافته است.

رشد برندهای چینی

برند‌های چینی در گزارش BrandZ امسال جزو چشمگیرترین‌ها هستند که در ۱۳ سال اخیر رشد قابل توجهی داشته‌اند Tencent.، Alibaba و هوآوی تنها برخی از نام‌های پیشرو در میان چهارده شرکت چینی بوده که ارزش کل برند آنها ۴۷ درصد به صورت سالانه افزایش یافته است. برند‌های چینی برای نخستین بار در این مطالعه میزان رشد خود را بالاتر از همتایان امریکایی خود ثبت کرده‌اند.

تأثیر رو به رشد هوآوی در سایر مطالعات برند برتر هم مشهود است. هفته گذشته، فوربس برند‌های ارزشمند خود را برای سال ۲۰۱۸ معرفی کرد که در آن هوآوی با ارزش ۸.۴ میلیارد دلار، در رتبه ۷۴ در میان ۱۰۰ برند برتر لیست Forbes قرار گرفت که البته تنها نام تجاری چینی در این لیست به شمار می‌رفت. همچنین در فوریه امسال هوآوی به عنوان برند ۲۵ با ارزش بیش از ۳۸ میلیارد دلار در لیست ۵۰۰ برند برتر جهانی Brand Finance در سال ۲۰۱۸ قرار گرفت.

سومین تامین‌کننده گوشی‌های هوشمند

هوآوی به عنوان سومین تامین‌کننده گوشی‌های هوشمند در جهان با ملاک سهم بازار شناخته می‌شود. نکته جالب اینکه هوآوی علاوه بر عملکرد فوق العاده در بازار گوشی‌های میان رده و اقتصادی، در بازار گوشی‌های گران نرخ و پرچم دار نیز به خوبی عمل کرده است به شکلی که سهم بازار مدل‌های پرچمدار هوآوی (بیش از ۵۰۰ دلار) به بیش از ۱۰ درصد در قیاس با سایر پرچم داران بازار افزایش یافته که بخشی از آن به دلیل پیشرفت‌های اخیر این برند در بازار‌های مهمی چون بازار اروپا و خاورمیانه بوده است. لازم به ذکر است عرضه گوشی پیشروی هوآوی P۲۰ در بازار جهانی عامل موثر دیگری در افزایش ارزش‌های برند هوآوی در بازارهای جهانی محسوب می‌شود.

منبع: هوآوی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید