وزیر ارتباطات:

«سروش» راه درستی در پیش نگرفته است

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: احساس می‌کنم مدیران سروش راه درستی را در پیش نگرفتند.

گسترش نیوز: وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات درباره ادعای مدیرعامل پیام رسان سروش مبنی برحمایت نکردن مجموعه وزارت ارتباطات از این پیام‌ رسان گفت: این آمادگی وجود دارد تا با هماهنگی مرکز ملی فضای مجازی، همه مستندات و امکانات داده شده به پیام رسان سروش منتشر شود.

jahromi12.jpg

وی یادآورشد: مدیران پیام‌ رسان‌های داخلی در فروردین ماه امسال گزارشی ارائه کردند و بر آن اساس، ارزیابی شد پیام‌ رسان‌های داخلی ظرفیت نزدیک به ۱۵میلیون کاربر فعال را خواهند داشت.

جهرمی خاطرنشان ساخت: امروز در مجموع ۱۰میلیون کاربر فعال در پیام‌ رسان‌های داخلی هستند و ما نگرانی زیادی از ظرفیت آنها نداریم.

عضو هیات دولت ادامه داد: احساس می‌کنم مدیران سروش راه درستی را در پیش نگرفتند؛ براساس گزارش های فروردین ماه امسال آنها به وزارت ارتباطات، این نرم‌افزار می‌تواند از ۲۰میلیون کاربر پشتیبانی کند؛ اسناد این ادعا نیز موجود است اما به نظر می‌رسد اکنون باید دنبال دلایل دیگری در این خصوص بود.

وی تاکید کرد: ‌طرح اینگونه مسائل تاثیری بر تلاش ما برای اجرای قانون که کمک به پیام رسان‌های داخلی است نخواهد گذاشت؛ اما اعلام می‌کنم که در این زمینه مسائل دیگری مطرح است.

منبع: ایرنا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید