واکنش ها به احتمال وقوع سونامی در گیلان

مدیرکل مدیریت بحران استان گیلان با اشاره به زمین‌لرزه کمتر از پنج ریشتری امشب در دریای خزر گفت: بررسی ابعاد فنی زلزله امشب در دریا بروز احتمال وقوع سونامی در گیلان را رد می‌کند.

رئیس اتاق بازرگانی قزوین مشخص شد

با رای قاطع هیات نمایندگان مهدی بخشنده رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین شد.

بازدید استاندار اصفهان از پروژه‌های شهرک صنعتی دهق

استاندار اصفهان در بازدید از پروژه‌های عمرانی، خدماتی و شهرک صنعتی دهق: رشد و توسعه صنایع و اقتصاد این منطقه بخاطر درک صحیح شرایط اقتصادی در پسابرجام و همت عالی بخش خصوصی و نیکوکاران است.

اتاق کرمان پارلمان بخش خصوصی است

مدیرعامل شرکت سیمان ممتازان گفت: مهم‌ترین اولویت آن باید حمایت از اقتصاد خصوصی و بخش خصوصی باشد به نظر من یکی از وظایف اتاق این است که تلاش کند اقتصاد به سمت مردم و بخش خصوصی حرکت کند.

اتاق بازرگانی نیازمند افراد متخصص و صاحب نظر است

مدیرعامل شرکت سپید کاران مرنجاب گفت: اتاق بازرگانی برای رفع مشکلات فعالان اقتصادی و رشد و توسعه نیازمند افراد متخصص و صاحب نظر است.

زمان تغییر چیدمان اتاق کرمان رسیده‌ است

عضو انجمن خرمای استان کرمان گفت:  زمان آن رسیده‌‌است تا اتاق بازرگانی کرمان با حضور بخش خصوصی که در بطن فعالیت‌ها‌ی اقتصادی هستند، در آینده ‌اقتصادی این استان تاثیر‌‌گذار‌‌ باشد.

به دنبال فضایی شفاف و شایسته سالاردر اتاق بازرگانی قزوین هستیم

مدیر مجموعه بازرگانی و حق العمل کاری فاروقی تصریح کرد: اتاق بازرگانی به عنوان نماینده بخش خصوصی باید این مهم را در تمامی شئون آن پیگیری و بالاتر از آن، مطالبه کند.