کدخبر: 90900

شفر با استقلال وارد مذاکره خواهد شد

سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: سعادتمند با من تماس گرفت و اعلام کرد تصمیم دارد در نخستین فرصت با من در امارات برای پرونده موجود در فیفا ملاقات کند.

گسترش‌نیوز: وینفرد شفر در خصوص اینکه طی روزهای اخیر کسی از باشگاه استقلال با وی تماس گرفته است یا خیر اظهارکرد: بله، آقای سعادتمند که به تازگی به هیات مدیره باشگاه استقلال بازگشته، با من تماس گرفت و اعلام کرد می‌خواهد در نخستین فرصت پس از این که شرایط به حالت عادی بازگشت، با من در امارات ملاقات کند تا در مورد پرونده‌ای که در فیفا وجود دارد، رو در رو گفت‌وگو کنیم.

وی افزود: من یادم هست که ایشان بر خلاف کسانی که در استقلال مشکلات بسیاری برای تیم، بازیکنان، کادر فنی و هواداران به وجود آوردند، انسان منطقی است. فکر می‌کنم بتوانیم با یکدیگر در این خصوص صحبت کنیم و باید دید بعد از این نشست چه اتفاقی می‌افتد.

سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: من برای هواداران استقلال و مردم ایران بهترین آرزوها را دارم. آرزو دارم سعادتمند بهترین تصمیم‌ها را برای موفقیت استقلال اتخاذ کند و بهترین حمایت‌ها را داشته باشد. اما مهم‌تر از این ها، برای همه مردم ایران آرزوی سلامتی دارم. من اخبار جهان را روزانه پیگیری می‌کنم و با دوستانم در سایر کشورها و ایران در ارتباط هستم. این ویروس یک چالش بزرگ است و امیدوارم زودتر به پایان برسد.

منبع: فارس

اخبار مرتبط

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید