وداع رسمی رونالدو با توپ طلای ششم + عکس

حذف در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، پایانی غم انگیز برای رونالدو بود و می‌توان قاطعانه گفت که او به توپ طلای ششم خود نیز نخواهد رسید.

گسترش‌نیوز: با سری پایین، غمگین و درهم شکسته؛ چهره رونالدو پس از پایان بازی با آژاکس، گویای خیلی مسائل بود.

c9.jpg

 فوق ستاره پرتغالی پس از سال‌ها نتوانست به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسد. او که با رئال عادت داشت همواره یک پای نیمه نهایی باشد و در ۵ سال گذشته ۴ بار عنوان قهرمانی را کسب کرده بود، شب گذشته دید که یوونتوس چگونه در خانه به جوانان آژاکس باخت و وداعی زودهنگام با لیگ قهرمانان داشت.

این حذف به معنای خداحافظی رسمی رونالدو با عناوین فردی سال ۲۰۱۹ به خصوص توپ طلا نیز بود. رونالدویی که با قراردادی ۴ ساله، تابستان سال گذشته از رئال راهی یووه شد، فتح ششمین عنوان قهرمانی خود در لیگ قهرمانان و برابری با رکورد اسطوره رئال، " پاکو خنتو" را هدف قرار داده بود. او می‌دانست که با کسب این عنوان، مسیرش برای دستیابی به توپ طلای ششم نیز هموار خواهد شد؛ اما حالا باید امیدوار باشد که بارسا در نیمه نهایی حذف شود تا بلکه دست مسی نیز از توپ طلا کوتاه بماند.

رونالدو لیگ قهرمانان را با تنها شش گل زده به اتمام رساند، بسیار دورتر از رکورد ۱۷ گل زده در فصل ۱۴-۲۰۱۳. او دیگر به عنوان آقای گلی این رقابت‌ها نیز دست نخواهد یافت. افتخاری که شش دوره متوالی اخیر به آن رسیده بود. ۵ دور به تنهایی و یک دوره، مشترک با مسی و نیمار.

رونالدو که در یک هشتم نهایی با هت تریک خود برابر اتلتیکو، یک تنه یووه را به دور یک چهارم نهایی رسانده بود، حالا باید از خانه تماشاگر مراحل نیمه نهایی و فینال باشد. سرمایه‌گذاری ۱۱۲ میلیون یورویی یووه روی او نیز بی‌نتیجه ماند و حداقل یک سال دیگر باید برای رسیدن به اهداف اصلی خود از پیوستن به باشگاه تورینی صبر کند.

منبع: ورزش سه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید