علت تغییر طبیعت اروپا چیست؟

بعد از آخرین عصر یخبندان، انسان‌ها به‌آرامی و به‌طور خزنده در سراسر اروپا پخش شدند. حالا یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که این مهاجرت‌ها ممکن است بیش از هر عامل دیگری باعث تغییر طبیعت اروپا شده باشند.

هشدار رگبار و باد شدید در کشور

رگبار باران گاهی رعد و برق، وزش باد شدید موقت، در مناطق مستعد رخداد تگرگ و در ارتفاعات مناطق سرد سیر بارش برف همچنان مهم‌ترین اتفاق جوی هوای کشور است.

هشدار زرد هواشناسی

سازمان هواشناسی طی هشداری در سطح زرد از بارش باران، برف، تگرگ و رعدوبرق از فردا تا یکشنبه آینده در ۲۸ استان و سیلابی شدن رودخانه‌ها در برخی استان‌ها خبر داد.

کیفیت هوای پایتخت مطلوب است

شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۶۶ قرار گرفته و کیفیت هوای تهران در شرایط مطلوب قرار دارد.

پیش‌بینی بارش باران و برف در ۱۶ استان

سازمان هواشناسی با پیش‌بینی بارش باران و برف از امروز تا جمعه در ۱۶ استان اعلام کرد: با ورود سامانه بارشی جدید بارش باران و برف سراسر کشور را فرا می‌گیرد.

پیش‌بینی وضع هوا (۹۹/۰۱/۰۳)

 سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به وقوع سیل و آبگرفتگی معابر در ۱۸ استان، ‌اعلام کرد: از امروز تا روز آخر هفته در بیشتر مناطق کشور باران و برف می‌بارد.

کرونا باعث افزایش ۴۰ درصدی مصرف آب آشامیدنی شد

وزیر نیرو از افزایش تا ۴۰ درصدی مصرف آب آشامیدنی با کیفیت در برخی شهرها خبر داد.

هشدار بارش‌های سیل‌آسا تا ۴ فروردین

سازمان هواشناسی در اخطاریه از تشدید فعالیت سامانه بارشی طی فردا تا ۴ فروردین ۹۹ و بارش شدید باران در بیشتر مناطق کشور خبر داد.

بهار پربارشی در راه است

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه بهار پربارشی در راه کشور است، گفت: طی روزهای ابتدایی فروردین تقریبا در کل کشور بارش خواهیم داشت.

اعلام آماده‌باش برای پیشگیری از سیل

یک مقام مسوول گفت: آزادسازی آب از سدهای آذربایجان‌شرقی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، خوزستان، مرکزی، همدان، گیلان، مازندران، خراسان‌شمالی و گلستان برای جلوگیری از سیل در حال انجام است.