پیش‌بینی برف و باران ۶ روزه در کشور

سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور از بارش برف، باران و تگرگ تا پنجشنبه در ۳۱ استان خبر و نسبت به وقوع کولاک برف و سیلاب هشدار داد.

اخطار هواشناسی ‌‌نسبت به تشدید برف و کولاک

سازمان هواشناسی طی اخطاریه‌ای از تشدید بارش برف و باران در برخی استان‌ها تا صبح فردا داد و نسبت به کولاک برف و مه‌آلود شدن هوا و کاهش دید هشدار داد.

قشم در یک‌قدمی خروج از یونسکو

واگذاری اراضی و سواحل دریا در جزیره قشم، تنها ژئوپارک ایران را در خطر خروج از یونسکو قرار داده است.

بارش برف و باران در ۱۱ استان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای ۱۱ استان کشور خبر داد.

وضعیت آب‌ و هوای کشور طی امروز و فردا

سازمان هواشناسی، بارندگی برای استان‌های شمالی از امروز و استان‌های غربی و شرقی از فردا جمعه پیش‌بینی کرد.

هوای امروز تهران سالم است‌

معاون پایش و نظارت اداره کل محیط‌زیست استان تهران با اعلام شاخص ۸۴ برای هوای تهران گفت: درحال‌حاضر هوای تهران سالم است.

آغاز کمپین «موتورسوار خوب» در شهرداری تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر ضرورت فرهنگسازی در حوزه موتورسواران شهر، از آغاز به کار کمپین «موتورسوار خوب» خبر داد.

بودجه مقابله با گرد و غبار برای سال آینده ‌

مدیر ستاد ملی مقابله با گرد و غبار با بیان اینکه در بودجه سال ۹۹ مبلغ ۱۰۰ میلیون یورو به سازمان حفاظت محیط‌زیست برای مقابله با پدیده گرد و غبار اختصاص داده شده است، گفت: این مبلغ نسبت به سال گذشته افزایش یا کاهش نیافته است.

راه‌ رفع بوی نامطبوع تهران چیست؟

مدیر کنترل کیفیت و بهداشت آب و فاضلاب و آزمایشگاه‌های استان تهران درباره دلایل بوی نامطبوع در تهران گفت: با توجه به این‌که پراکندگی بسیاری در استشمام این بو وجود داشت، نمی‌توان گفت که آلودگی به صورت نقطه‌ای و از یک منطقه بوده چراکه اگر ناشی از فاضلاب باشد، میزان گستردگی بو تا این حد نیست؛ در نتیجه لازم است تحقیقات گسترده‌ای درباره شدت، غلظت و پذیرش حالت بو صورت گیرد.

مهم‌ترین هدفمان توسعه فرهنگ محیط زیستی است

محمد گل بوستانی، مدیر سازمان مردم نهاد ایران وایا اکوتوریسم در گفت‌وگو با سلام نو با تاکید بر اینکه مهم‌ترین هدف مجموعه برداشتن گامی مثبت در راستای فرهنگ‌سازی در کشور است، گفت: ما زمانی که برای پاک‌سازی به مناطق مختلف کشور می‌رویم تلاش داریم تا ظرفیت‌های گردشگری آن مناطق هم فعال تر شوند.