۷ کشور دیگر در لیست ممنوعیت مسافرتی آمریکا

رسانه‌های امریکایی گزارش دادند، دولت ترامپ در نظر دارد هفت کشور شامل بلاروس، اریتره، قرقیزستان، میانمار، نیجریه، سودان و تانزانیا را به لیست ممنوعیت‌های مسافرتی خود بیفزاید.

نخست‌وزیر اوکراین استعفا کرد

نخست‌وزیر اوکراین امروز به دلیل افشای محتوای یکی از تماس‌های تلفنی خود، استعفا کرد.

شروع دوباره همکاری نظامی عراق و امریکا

تصمیم به از سرگیری عملیات نظامی در عراق پس از آن آغاز شد که پارلمان عراق به اخراج تمامی نیروهای امریکایی از این کشور رای مثبت دادند.

نیروی دریایی آمریکا به سلاح جدید مجهز می‌شود

نیروی دریایی امریکا استفاده از موشک‌هایی که قادر هستند در مدت یک ساعت یا کمتر هر نقطه از کره زمین را هدف قرار دهند، بررسی می‌کنند.

واکنش چین به فعال شدن مکانیسم «ماشه»

سخنگوی وزارت خارجه چین ضمن ابراز تاسف از اقدام اخیر سه کشور اروپایی در فعال کردن ساز و کار حل اختلافات در برجام، امریکا را مسئول تمام مشکلات کنونی برشمرد.

فوری / دولت روسیه استعفا کرد!

نخست‌وزیر روسیه از استعفای کل کابینه دولت این کشور خبر داد.

گزارش سی‌ان‌ان از اقدامات خطرناک ترامپ در توئیتر

شبکه خبری سی‌ان‌ان به دنبال بازنشر توئیت‌های رئیس‌جمهوری امریکا که در آن اهانت به اسلام و مسلمانان هویداست، در گزارشی انتقادی نوشت: فضای توئیتر بستر اسلام‌هراسی دونالد ترامپ شده و این موارد، مستندی‌هایی از تشویق به خشونت‌گرایی است.

جنگ تجاری آمریکا و چین به کجا رسید؟

دولت ترامپ با وجود توافق تجاری محدودی که قرار است با چین امضا کند، هیچ برنامه‌ای برای حذف تعرفه روی واردات کالاهای چینی به ارزش بیش از ۳۶۰ میلیارد دلار ندارد.

پرنس هری از مقام سلطنتی کناره‌گیری کرد؟

پس از جلسه‌ای که با حضور اعضای ارشد خاندان سلطنتی در ساندرینگهام برگزار شد بیانیه‌ای از طرف ملکه الیزابت دوم صادر شد.

جان کری: اروپا اجازه ندهد یک دروغگو (ترامپ) برجام را نابود کند

وزیر امور خارجه اسبق امریکا برجام را قدرتمندترین، شفاف‌ترین و بهترین توافق هسته‌ای دنیا دانست و تأکید کرد که اروپا نباید اجازه دهد یک دروغگو (ترامپ) این توافق را نابود کند.