تلاش چین برای احیای اقتصاد کشورش

یک ماه پس از آغاز قرنطینه میلیون‌ها نفری، مقام‌های چین در تلاشند تا مردم کشور را به بازگشت به کار تشویق کنند؛ در واقع این تلاشی است که نوعی ایجاد تعادل میان مهار ویروس کرونا و حمایت از اقتصاد متزلزل این کشور است.

کرونا آمریکا و روسیه را به جان هم انداخت

وزارت خارجه روسیه آنچه مسؤولان امریکایی درباره وجود صفحاتی مجازی مرتبط با روسیه در شبکه‌های اجتماعی می‌گویند که اخبار و اطلاعاتی گمراه‌کننده علیه واشنگتن درباره کروناویروس منتشر می‌کنند را تکذیب کرد.

کرونا چه تاثیری بر اقتصاد چین دارد؟

رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین درباره تاثیر کرونا روی اقتصاد چین توضیح داد.

انصار‌الله بار دیگر به آرامکو حمله کرد

نیروهای مسلح یمن وابسته به جنبش انصارالله در بیانیه‌ای اعلام کردند که سومین عملیات "توازن بازدارندگی"، شرکت آرامکو و مواضع حساس دیگری در "ینبع" عربستان را هدف قرار داده و موشک‌ها یه مواضع اصابت کردند.

بریتانیا شرایط پذیرش کارگر را تغییر داد

هر کسی که می‌خواهد به بریتانیا بیاید و در اینجا کار کند، باید یک پیشنهاد شغلی با حقوق ٢٥‌هزار و ٦٠٠ پوند داشته باشد. البته حداقل ٢٠‌هزار و ٤٨٠ پوند هم برای برخی از موارد مثل پرستاری که نیروی کار در آنجا کم است، قابل قبول خواهد بود.

نتانیاهو از پرواز مستقیم تل‌آویو به مکه خبر داد!

نخست وزیر اسرائیل با انتشار پست‌هایی به زبان‌های عبری و عربی در شبکه «فیسبوک» وعده برای برقراری پرواز مستقیم از فلسطین اشغالی به مکه مکرمه را داد.

ماجرای دعوت آرنولد از عمران‌خان چه بود؟

آرنولد شوارتزنگر با ارسال نامه‌ای از نخست وزیر پاکستان دعوت کرد در اجلاس جهانی محیط‌زیست شرکت کند.

باج‌خواهی آمریکا از کره‌جنوبی

برای نخستین بار امریکا متحد خود کره جنوبی را آشکارا تهدید کرد که اگر هزینه پرداختی برای استقرار نظامیان امریکایی را افزایش ندهد، واشنگتن راهبردهای همکاری خدماتی دفاعی با نیروهای این کشور را تغییر خواهد داد.

آمریکا صادرات گاز روسیه را مختل می‌کند

امریکا قصد دارد یک میلیارد دلار کمک برای کشورهای مرکز و شرق اروپا به منظور کمک برای کاهش وابستگی آنها به نفت و گاز روسیه فراهم کرده و از تکمیل ساخت خط لوله نورد استریم ۲ جلوگیری کند.

روش جدید چین برای مقابله با کرونا

براساس گزارش‌ها، چین به منظور متوقف کردن شیوع ویروس کرونا، شروع به قرنطینه کردن پول‌های استفاده شده، کرده است؛ مشکلی که در مورد بیت‌کوین وجود ندارد.