توییت مهم نوبخت در ارتباط با بودجه

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از پرداخت ٢۱۵۰ میلیارد تومان دیگر از تخصیص‌های بازگشت داده شده بودجه ۹۷ در روز گذشته خبر داد.

افتضاح اطلاعاتی در آمریکا

وزیر اطلاعات اعلام کرد که ده‌ها جاسوس جذب‌شده از سوی سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه، در مراکز حساس کشور شناسایی شده و در اختیار دستگاه قضائی قرار گرفته‌اند.

رئیس‌جمهور به لرستان و خوزستان می‌رود

حسن روحانی شنبه ۳۱ فروردین ماه برای بررسی آخرین سفر رئیس‌جمهوری به خوزستان در ۳۱ فروردین ماه وضعیت مناطق سیل زده به خوزستان سفر می‌کند.

اعطای اعتبار لازم برای پرداخت مطالبات معلمان

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در حال دریافت ۲۱۰۰ میلیارد تومان منابع جدید از بانک مرکزی هستیم تا آموزش و پرورش با این منابع بتواند بدهی‌ها و مطالبات فرهنگیان را بپردازد.

روحانی: توهین به سپاه، توهین به ملت ایران است

رئیس‌جمهوری گفت: نیروهای مسلح ما در برابر متجاوزین ایستادگی می‌کنند قدرت نیروهای مسلح ما قدرت کشورهای منطقه است، قدرت نیروهای مسلح ما قدرت دنیای اسلام است.

روحانی: بازسازی مناطق سیل‌زده از امروز آغاز می‌شود

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه بازسازی‌ها از امروز تحت فرماندهی وزیر کشور در قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده آغاز می‌شود، گفت: مردم مناطق سیل زده، به هیچ وجه نباید نسبت به جبران خسارات نگرانی داشته باشند، چرا که دولت با افتخار در این مسیر تلاش خواهد کرد.

انحلال صندوق‎‌های ورشکسته، پاک کردن صورت مسئله است

رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر احیای صندوق‌ها گفت: انحلال صندوق‎‌های ورشکسته، پاک کردن صورت مسئله است و باید آنها را دوباره احیا کرد.