روحانی: همه باید به بیانیه رهبری عمل کنند

رئیس‌جمهوری با اشاره به موفقیت‌ها و دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران و پیروزی مداوم ملت ایران در برابر توطئه ها، زورگویی‌ها و قلدر مآبی امریکا، تاکید کرد: همه باید نسبت به بیانیه رهبر معظم انقلاب برای گام دوم انقلاب و دهه جدید پیش رو احساس مسئولیت کرده و به آن عمل کنند.

شغل یک میلیون راننده تاکسی‌های آنلاین زیر تیغ تغییر

شنیده‌های دیجیاتو حکایت از آن دارد که فردا صبح، (۱ اسفند ۹۷)، هیات دولت در سکوت خبری تصمیم دارد تا لایحه قانون توسعه حمل‌ونقل عمومی را اصلاح کند.

چرا ریاست ستاد مدیریت بحران تهران واگذار می‌شود؟

سخنگوی وزارت کشور گفت: برای تسهیل، انسجام‌بخشی، هماهنگی و هم‌افزایی فعالیت‌های دستگاه‌ها و نهادها ستاد مدیریت بحران در سطح ملی به ریاست وزیر کشور و دبیری رئیس سازمان مدیریت بحران با عضویت بیش از ۲۵ وزارتخانه و دستگاه تشکیل می‌شود.

قوی‌ترین ارتش‌های جهان کدامند؟ + جدول

با انتشار فهرست پایگاه اینترنتی گلوبال فایرپاور قدرتمندترین ارتش‌های جهان در سال ۲۰۱۸ مشخص شدند.

ابتکار به تایمز انگلیس درباره حجاب چه گفت؟

 معاون رئیس جمهور در امور بانوان در گفت‌وگو با یک نشریه انگلیسی در زمینه پوشش اسلامی بانوان ایرانی گفت: «استفاده از زور معقول نیست و کارایی ندارد. ما همواره بر پوشش اسلامی تاکید داریم، اما این حجاب، تنها بخشی از اسلام است.»

واکنش اردن به خبر حمله تروریستی در زاهدان

سخنگوی وزارت خارجه اردن حمله تروریستی صورت گرفته در استان سیستان و بلوچستان را محکوم کرد.

شکایت نوبخت از نمایندگان معترض

یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت که رئیس سازمان برنامه و بودجه در نامه‌ای به رئیس مجلس از نمایندگان امضا‌کننده نامه‌ای مربوط به درآمدهای نفتی شکایت کرده است تا این موضوع در هیأت نظارت بررسی شود.