روحانی با رئیس جمهور فرانسه گفت‌وگو کرد

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران هیچ علاقه‌ای به افزایش تنش‌ها در منطقه نداشته و هرگز به دنبال جنگ با هیچ کشوری از جمله امریکا نیست، تاکید کرد: ما همواره متعهد به توسعه ثبات و امنیت منطقه بوده و در این راستا تلاش خواهیم کرد.

عراقچی: ایران کماکان پنجره دیپلماسی را باز نگه داشته است

«لوکاش پاریزک» معاون وزیر امور خارجه و اروپایی جمهوری اسلواکی که برای انجام رایزنی‌های سیاسی بین دو کشور به تهران سفر کرده است، بعد از ظهر امروز با معاون سیاسی وزیر امور خارجه در خصوص روابط دوجانبه، تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیسی: اقتدار دستگاه قضایی بداخلاقی نیست

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه لازمه اقتدار دستگاه قضائی، بداخلاقی قضات یا کارکنان با مراجعان نیست، بر لزوم مدیریت روابط ناسالم وکلا، کارشناسان، ضابطان و اطراف پرونده‌های قضائی تاکید کرد و گفت: باید به گونه‌ای عمل کنیم که همه احساس کنند دستگاه قضائی، مردمی و ضد فساد است، انقلابی می‌اندیشد و انقلابی عمل می‌کند.

ترامپ با شدیدترین لحن ایران را تهدید کرد

رئیس‌جمهور امریکا که بعد از تمام اقدامات ضد ایرانی در دو سال و نیم گذشته به هیچ‌یک از اهدافش در قبال تهران دست پیدا نکرده امروز ادعاهایی علیه کشورمان مطرح کرد.

واکنش سخنگوی دولت به امضای تحریم رهبری

سخنگوی دولت با بیان این که امضای تحریم رهبری عامل وحدت ملی ایرانیان خواهد شد افزود: پیشنهاد تحریم ظریف ترس گروه بی‌از عقلانیت دیپلماتیک است.

روانچی: به هر حمله‌ای علیه مرزهای خود پاسخ می‌دهیم

نماینده کشورمان در سازمان ملل با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در جنگ اقتصادی با امریکا قرار دارد، گفت: ما به‌طور قطع به هر حمله‌ای علیه سرزمین‌های خود پاسخ خواهیم داد.

تصویب سند حجاب و عفاف در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی

جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی عصر سه شنبه به ریاست حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهوری و با حضور سران قوای مقننه و قضاییه و سایر اعضا تشکیل و در آن، کلیات سند حجاب و عفاف مورد بررسی و تصویب اعضا قرار گرفت.