روحانی: تصمیمی برای قرنطینه محل یا شهری نداریم

رئیس‌جمهوری گفت: هیچ تصمیمی برای قرنطینه محل یا شهری مطرح نیست، تصمیم‌گیری در مورد تعطیلی و یا ایجاد هرگونه محدودیت به خاطر کرونا با ستاد ملی مبارزه با کرونا است.

روحانی: حرکت به سمت کنترل کروناست

رئیس‌جمهور گفت: گزارشی که وزیر بهداشت داد حاکی از حرکت به سمت کنترل ویروس کروناست. مردم نباید نگران باشند؛ مرجع اصلی اخبار صدا و سیمای ما است.

شانس گزینه جدید وزارت کشاورزی چقدر است؟

کاظم خاوازی، چهره‌ای شناخته‌شده در مجامع علمی و دانشگاهی است اما یکی از شاخص‌هایی که نمایندگان همیشه در جلسات رأی اعتماد روی آن تاکید می‌کنند داشتن سوابق مدیریتی کافی است.

سخنگوی دولت: کاسبان کرونا در دام خواهند افتاد

سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه ارز دولتی برای تولیدکنندگان دارو و تجهیزات پزشکی در سال آینده نیز تخصیص خواهد یافت، گفت: کاسبان کرونا در دام خواهند افتاد.

لاریجانی: کلیات لایحه بودجه دوباره بررسی می‌شود

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سکوت آیین نامه در رد لایحه بودجه در صحن پس از تصویب کمیسیون تلفیق گفت: نمایندگان در جلسه غیر علنی تصمیم گرفتند که لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور دوباره به کمیسیون تلفیق باز گردد و اصلاح شود و دوباره به مجلس برگردد.

جلسه غیرعلنی مجلس در مورد تفریغ بودجه

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی از جلسه غیرعلنی مجلس در مورد گزارش دیوان محاسبات پیرامون تفریغ بودجه ۹۷ خبر داد.

نماینده مشکوک به کرونا در مجلس وجود دارد؟

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی جزییات تصمیم جلسه هیات رئیسه برای بودجه سال ۹۹ را تشریح کرد.

میرسلیم: شهرهای مشکوک به کرونا باید قرنطینه شوند

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم با اشاره به شیوع ویروس کرونا در برخی نقاط کشورگفت: نباید از ابزارهای دانشی وزارت بهداشت غافل باشیم و باید با تجربه این بحران را مدیریت کنیم.

دستور مهم جهانگیری برای مقابله با کرونا

معاون اول رئیس‌جمهوری در تماس‌های تلفنی جداگانه با استانداران آذربایجان غربی و قم در جریان آخرین وضعیت این استان‌ها در مواجه با زلزله و مقابله با انتشار ویروس کرونا قرار گرفت.

استعفای وزیر بهداشت صحت دارد؟

وزیر بهداشت، در خصوص استعفانامه‌ای که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است توضیح داد.