واعظی: بودجه سال ۹۹ وضعیت بهتری از امسال ندارد

رییس دفتر رییس جمهوری گفت: بودجه سال ۹۹ وضعیت بهتری از بودجه امسال ندارد به دلیل اینکه شرایط اقتصادی، تحریم‌ها و مشکلات با سال قبل هیچ تفاوتی نکرده است.

فرماندار تهران: تاکنون ۱۱۸۶ نفر در انتخابات ثبت نام کرده‌اند

 فرماندار تهران ظهر امروز (پنج‌شنبه) بعد از بازدید از سایت دو فرمانداری تهران در جمع خبرنگاران اظهارداشت: آمار کل ثبت نام کنندگان تا ظهر امروز ۱۳۰۴نفر است.

برخورد شورای نگهبان با سوءاستفاده در بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس

هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات مجلس طی اطلاعیه‌ای تاکید کرد: این هیات و شورای نگهبان با هرگونه ادعا و سوءاستفاده افراد در خصوص بررسی صلاحیت داوطلبان برابر قانون رفتار خواهد کرد.

پسر نوبخت از انتخابات انصراف داد

توحید نوبخت از شرکت در انتخابات حوزه انتخابیه رشت انصراف داد.

رهبر معظم انقلاب: رافت اسلامی مبنا باشد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه دبیر شورای‌عالی امنیت ملی درباره نحوه مدیریت وضعیت جانباختگان و مصدومین حوادث بعد از اصلاح نرخ بنزین فرمودند: نسبت به افراد مشکوک در هرگروه با جهتی که به رافت اسلامی نزدیکتر است، عمل شود.

چرا وزیر صمت باید نگران استیضاح باشد؟

یکی از روزنامه‌های اصلاح‌طلب در گزارشی از آخرین گمانه‌ها برای استیضاح وزرای دولت، نوشته است وزیر صمت باید بیش از همه نگران باشد. چرا رضا رحمانی باید نگران‌تر از بقیه باشد؟

واکنش ظریف به خبر استعفای خود

محمدجواد ظریف شایعه استعفای خود از وزارت امور خارجه را رد کرد و گفت: اگر استعفا داده بودم که الان اینجا در خدمت شما نبودم.

روحانی: صنعت بیمه با برجام رونق یافت

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهوری در بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه با موضوع «افزایش ضریب نفوذ بیمه؛ چالش‌ها و راهکارها»، با بیان اینکه همه تلاش دولت یازدهم و دوازدهم بر این امر متمرکز بود که ریسک را به حداقل کاهش دهد، صنعت بیمه با برجام رونق یافت.

وزیر کشور: افزایش قیمت‌ها بیش از این محقق نشود

وزیر کشور گفت: زمانی که نرخ بنزین افزایش می‌یابد، یک مقدار افزایش قیمت‌ها طبیعی است. وقتی بنزین ۱۵۰۰ تومان شده طبیعی است که بر برخی مسائل تاثیر می‌گذارد، اما این میزان تأثیر، کارشناسی شده و معلوم است، اما اگر کسانی فراتر از این بخواهند سودجویی کنند، انصافا بی‌توجهی به افکار عمومی و مردم است.

تشکیل هیات بررسی نحوه جبران خسارات شهروندان در حوادث آبان ماه

رئیس جمهور دستور داده است هیاتی برای بررسی نحوه جبران خسارات شهروندانی که در حوادث هفته پایانی آبان ماه دچار آسیب شده اند، تشکیل شود.