تولید در فولاد هرمزگان با قدرت ادامه دارد

علیرغم مشکلات موجود و شیوع ویروس کرونا ، تولید در فولاد هرمزگان به قوت قبل ادامه دارد.

صحبت‌های رئیس‌جمهور درباره آغاز فعالیت کسب‌وکارها

فعالیت کسب و کارهای کم ریسک در تهران نیز قرار است از سی‌ام فروردین آغاز شود.

چهاردهمین جلسه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا

چهاردهمین جلسه کمیته پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تو شرکت فولاد خوزستان برگزار می‌شود.

دستور رئیس‌جمهوری به وزیران نیرو و نفت

 رئیس‌جمهوری در گفت‌وگوی تلفنی با وزیران نفت و نیرو، ضمن دریافت گزارشی از روند اجرای طرح‌های مرتبط با این دو وزارتخانه تاکید کرد که پروژه‌های زیربنایی در حوزه فعالیت این دو وزارتخانه در شرایط جدید، طبق برنامه باید مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

تحریم‌ها بر علیه ایران نامعقول است

سخنگوی هیأت نمایندگی ایران در سازمان ملل در مصاحبه با یک هفته‌نامه امریکایی، تحریم‌های یکجانبه امریکا علیه ایران در شرایط شیوع کرونا را نامعقول توصیف کرد.

رهبری: ملت ایران در آزمون کرونا خوش درخشید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در سخنانی زنده و تلویزیونی خطاب به ملت بزرگ و شریف ایران، با درخواست از پروردگار متعال برای رفع هرچه سریع‌تر بیماری کرونا از سر ملت ایران و همه بشریت و با تأکید برضرورت عمل به همه دستورالعمل‌های بهداشتی، نسخه مبتنی بر حقایق بعثت مبارک پیامبر خاتم را نسخه نجات‌بخش بشریت در طول تاریخ خواندند و افزودند: عمل به حقایق بعثت به‌ویژه «صبر و استقامت» تنها راه رسیدن ملت شریف ایران عزیز به قله رفیع پیشرفت و قدرت است.

رهبر انقلاب: خرد انسانی بعضی گره‌ها را باز نمی‌کند

سخنرانی تلویزیونی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت نیمه‌ی شعبان سالروز ولادت باسعادت قائم آل‌محمد (عجّل اللّه تعالی فرجه الشریف) با ملت شریف ایران از لحظاتی پیش آغاز شد.

انتصاب وزیر جهاد کشاورزی توسط رئیس‌جمهور

رئیس جمهوری اسلامی ایران با استناد به اصول ۸۷ و ۱۳۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و رای اعتماد روز چهارشنبه ۲۰ فروردین ماه مجلس شورای اسلامی، طی حکمی کاظم خاوازی را به عنوان «وزیر جهاد کشاورزی» منصوب کرد.

مرز مهران تا پایان فروردین بسته می‌ماند

دبیر شورای اطلاع رسانی گمرک گفت: دولت عراق، در نشست اخیر خود تصمیم‌گیری در خصوص بازگشایی مرز مهران در روز ۲۳ فروردین را دردستور کار خودقرار داده بود که وزارت بهداشت این کشور به دلیل برخی از نگرانی‌ها، پیشنهاد تمدید یک هفته ای این تاریخ را برای مسدودی این مرز را ارائه کرد.

پیام وزیر جدید کشاورزی منتشر شد

کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی با صدور پیامی از رای اعتماد قاطع و حداکثری نمایندگان مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.