تصاویر/ دومین دوره جشنواره ملی پوسترها آغاز شد

صبح امروز با حضور بهمن حسین‌زاده سرپرست نمایشگاه بین‌المللی تهران و محمدرئوف قادری مدیرعامل شهرآفتاب، دومین نمایشگاه تخصصی صنعت نمایشگاهی و دومین جشنواره ملی پوسترهای صنعت نمایشگاهی آغاز به کار کردند.

تصاویر / کارناوال وحشت در رودخانه ونیز

کارناوال ونیز یکی از قدیمی‌ترین و مشهورترین جشن‌های جهان است هرساله حدود اوایل فوریه در شهر ونیز ایتالیا برگزار می‌شود. در این فستیوال از ماسک‌های خاصی استفاده می‌شود.فلسفه استفاده از ماسک‌های خاص در این کارناوال، به از بین بردن اختلاف ظاهری بین طبقات غنی و فقیر باز می‌گردد و همچنین فرصتی هم برای دست انداختن مقامات و قدرتمندان جامعه ایجاد می‌کند.

تصاویر / پرخطرترین مسیر جهان در چین

تصاویر زیر مربوط به زیباترین، عجیب‌ترین و پرمخاطره‌ترین مسیر جهان در چین می‌باشد.

تصاویر / بزرگترین و درخشان‌ترین ابرماه ۲۰۱۹ را ببینید

شب گذشته درخشش ماه کامل در آسمان بسیاری از شهرهای جهان صحنه های زیبایی را خلق کرد و عکاسان توانستند عکس های زیبایی را از درخشش ماه در تاریکی شب به ثبت برسانند.

تصاویر / اختتامیه سمپوزیوم فولاد ۹۷

روز دوم و اختتامیه نمایشگاه سمپوزیوم فولاد ۹۷ برگزار شد.

تصاویر / نظاره‌گر بلندترین آسمان‌خراش دبی باشید

برج خلیفه یا برج دبی، آسمان‌خراشی در شهر دبی امارات متحده عربی است. این برج با ۱۶۳ طبقه قابل استفاده درحال‌حاضر بلندترین سازه و آسمان‌خراش ساخته شده به‌دست انسان است. نمای برج خلیفه از ۲۴٬۳۴۸ قطعه شیشه تشکیل شده‌است. در این گزارش تصویری نگاهی به این آسمان خراش معروف داریم.

تصاویر / زیباترین ساحل هند

گوا یکی از دل‌انگیزترین شهرهای جهان است که در جنوب شرق کشور هند جای دارد. در سرتاسر این پهنه کوچک، سواحل آزاد زیادی دیده می‌شود که هنوز تخریب نشده‌اند.

تصاویر / اختتامیه جشنواره موسیقی فجر

مراسم اختتامیه سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر، با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت برگزار شد.