تصاویر/ همایش مبارزه با فساد برگزار شد

پنجمین همایش مباره با فساد صبح امروز ۱۸ آذر در سالن همایش‌های صدا و سیما با حضور اعضا و مسئولان اتاق بازرگانی ایران و تهران برگزار شد.

تصاویر / نمایشگاه فرش دستباف

بیست و دومین نمایشگاه فرش دستباف اصفهان از ۱۵ الی ۲۰ آذر، در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان واقع در پل شهرستان در حال برگزاری است.

تصاویر/ شاسی‌بلند جدید بنز را ببینید

شاسی بلند جدید از شرکت مرسدس بنز یک خودروی لوکس و سوپراسپرت به تمام معنا است. این مدل دارای موتوری توربوشارژ و جعبه گیربکس ۷ سرعته اتوماتیک است. سرعت صفر تا شصت این خودرو ۶.۵ ثانیه و نهایت سرعتش ۱۳۰مایل بر ساعت است. این خودرو در زمستان ۲۰۱۹ با نرخ پایه ۳۷هزار ۹۵۹ دلار وارد بازار فروش می‌شود.

تصاویر / تقدیم لایحه بودجه به مجلس توسط رئیس‌جمهور

حسن روحانی صبح یکشنبه ، پس از سخنرانی ۴۵ دقیقه‌ای درباره‌ ویژگی‌های لایحه بودجه ۹۹ متن این لایحه را تقدیم رئیس مجلس کرد.

تصاویر/ پاریس میدان اعتراض‌ها و درگیری‌های گسترده

اعتصاب در فرانسه در اعتراض به اصلاحات نظام بازنشستگی ادامه دارد. اعتصاب کارکنان شرکت ملی راه آهن فرانسه و حمل‌ونقل پاریس روز جمعه هم در اعتراض به اصلاحات نظام بازنشستگی ادامه یافت.

تصاویر/ بنای تاریخی ۸۰۰ ساله اصفهان را ببینید

منارجنبان یکی از آثار تاریخی اصفهان است. این بنا در سال ۷۱۶ قمری ساخته شده و عارفی به نام «عمو عبدالله کارلادانی» در آن به خاک سپرده شده‌است. کارلادان یکی از روستاهای معروف منطقه ماربین باستان است.