امروز، پنجشنبه, ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

تصاویر / اینجا زیباترین نقطه ایران است

شاید به تصور شما بزرگ‌نمایی باشد که ایران را بزرگترین کشور زیبا بدانیم، ولی به خاطر تمام زیبایی‌هایش که در تمام نقاط کشور گسترده شده است این ادعا دور از واقعیت به نظر نمی‌رسد. کشور عزیزمان ایران پر از زیبایی‌ها و شگفتی‌هایی است که هنوز شناخته نشده و دیدن آنها متحیرتان می‌کند.

تصاویر / آغاز مراسم رژه روز ارتش در تهران

مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور رئیس‌جمهور، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و جمعی از فرماندهان عالی‌رتبه نظامی در جوار حرم امام خمینی(ره) آغاز شد.

تصاویر / عبور از درهای بسته ۵۵ کشور

آنچه سفر را جذاب‌تر می‌کند همین تفاوت‌های فرهنگی، معماری، غذایی، پوشش، زبان و … است.

تصاویر/ جشنواره «هه لپه رکی» در بانه

سومین جشنواره سراسری «هه ‌لپه ‌رکی» عصر سه‌شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ با اجرای ۱۶ گروه هنری در شهر «بانه» کردستان آغاز به کار کرد. در این جشنواره سه روزه گروه‌های هنری از استان‌های کردستان، خراسان شمالی، کرمانشاه، ایلام و آذربایجان غربی حضور دارند.

تصاویر/ هنر قالی‌بافی در زندان

کارگاه قالی‌بافی یکی از کارگاه‌های خوداشتغالی در زندان‌های کاشان است که با توجه به قدمت دیرینه هنر قالی‌بافی در شهر کاشان، مددجویان زندان‌ها نیز با آموزش این حرفه، با هر گره‌ای که به چله قالی می‌نشیند تار و پود زندگی را می‌بافند.

تصاویر / نمایشگاه خودرو شانگهای به روایت عکس

نمایشگاه خودروی شانگهای ۲۰۱۹ در حالی آغاز به کار کرد که بیش از ۱۰۰ شرکت خودروسازی از ۲۰ کشور جهان در این نمایشگاه حضور دارند. در این نمایشگاه صدها مدل از خودروهای سواری و شاسی بلند در معرض دید عموم بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد. پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از یک میلیون و ۱۰۰هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کنند.

تصاویر/ وضعیت لرستان ۲۳ روز پس از سیل

۲۳ روز از وقوع سیل در استان لرستان می‌گذرد، عده‌ای به خانه‌هایشان بازگشته‌اند و عده‌ای دیگر درحال خارج کردن آثار به‌جامانده از سیلاب از خانه‌هایشان هستند. تصاویر این گزارش در مناطق سیل‌زده پلدختر و معمولان ثبت شده است.

تصاویر / ۸ هزار پله تا رسیدن به بهشت!

کوه «فانجینگشان» یا «فانجینگ» در تانگرن استان گوئیژو چین به ارتفاع ۲ هزار و ۵۷۰ متر واقع شده است.