تفریحات هیجان‌انگیز در «بام تهران» + تصاویر

کمربند شمالی تهران را کوه‌های البرز فرا گرفته‌اند. اختلاف ارتفاع دشت‌های پست جنوب تهران با دامنه‌های کوه‌های البرز در شمال آن به قدری زیاد است، که دمای این دو نقطه کاملا با هم متفاوتند. امروز قصد داریم تا از گرمای سطح شهر تهران به ارتفاعات شمال آن پناه ببریم.

عظیم‌ترین غار یخی دنیا + تصاویر

در کشور اتریش جاذبه‌های طبیعی شگفت‌انگیزی وجود دارد، کشوری که نه تنها دارای جاذبه‌های تاریخی بسیاری است بلکه با عجایب طبیعی خود مورد علاقه ی بسیاری از گردشگران است.

بزرگترین جنگل‌های دنیا را ببینید + تصاویر

وقتی اسم جنگل می‌آید، به ناگاه به یاد گذران اوقات فراغت به همراه خانواده و دوستانمان می‌افتیم. اما جنگل‌هایی که در زیر می‌بینید، به هیچ وجه شوخی بردار نیستند. این جنگل‌ها، جایی نیستند که بتوانید دست خانواده و دوستانتان را بگیرید و به آنجا ببرید.

آبشاری با دو طبقه پنهان + تصاویر

آبشاری خروشان با نام شلماش در نزدیکی روستای شلماش آذربایجان غربی و در جوار دره‌ای زیبا وجود دارد که در ظاهر یک آبشار است اما ۲ آبشار دیگر در درونش پنهان شده که زیبایی آن را دوچندان و حیرت انگیز کرده است.

سفر به استانبول چقدر هزینه دارد؟ + جدول

قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد استانبول در اسفند ماه ۹۷ به شرح جدول زیر است:

مرتفع‌ترین قله‌های دنیا را ببینید + تصاویر

زمینی که روی آن زندگی می‌کنیم مملو از شگفتی و عجایب خارق العاده است و به هرگوشه‌ای از این کره خاکی که سفر کنیم با پدیده‌های طبیعی نفس گیری مواجه می‌شویم.

باغ نگارستان؛ زیباترین باغ تاریخی تهران + تصاویر

باغ نگارستان یکی از باغ‌های تاریخی تهران بوده این باغ قاجاری، بخش بزرگی از محدوده بهارستان را در بر می‌گرفته است.