پیشنهاد سفر برای تعطیلات نوروز ۹۹

اغلب مردم قبل از رسیدن تعطیلات نوروزی درباره این موضوع که به کجا سفر کنند با اعضای خانواده و دوستانشان مشورت می کنند.

گام‌های جدید ایران برای لغو ویزای روسیه

ویزای ایران و روسیه به‌زودی لغو می‌شود، این خبر را وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی داده و همزمان پروژه نفوذ به بازار روسیه را به یکی از شرکت‌های تابعه سپرده تا درآمد حاصل از لغو روادید را برای تبلیغ و معرفی ایران در روسیه خرج کند.

سفر به ارمنستان چقدر آب می‌خورد؟ + جدول

قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد ایروان در بهمن ۹۸ به شرح جدول زیر است:

تغییر زمان برگزاری همایش میراث معماری کرانه‌های ساحلی جنوب

به دلیل استقبال گسترده مراکز پژوهشی وتحقیقاتی، علاقمندان، معماران وشرکت‌های مشاور زمان برگزاری "همایش ملی میراث معماری کرانه‌های ساحلی جنوب ایران و شهرهای فردا" که قرار بود اوایل بهمن برگزار شود، به هفته آخر فروردین سال آینده موکول شد.

کاهش ۵۰درصدی ورود گردشگران به ایران!

نزدیک به ۳ هفته از بالا گرفتن تنش‌ها میان ایران و امریکا گذشته است و با بالا گرفتن جنگ سرد میان ایران و امریکا پس از اقدام نظامی منجر به شهادت سردار قاسم سلیمانی در عراق از سوی امریکا، ایرلاین‌ها و خطوط پروازی یکی پس از دیگری پروازهای خود از آسمان ایران و حتی به ایران را لغو کردند و برخی کشورها از شهروندان‌شان خواستند به ایران سفر نکنند. این اقدامات ۵۰درصد از گردشگران خارجی ورودی به ایران را در دیماه کاست.

چین هم صاحب «لب بندر» شد! + تصاویر

این برنامه گردشگری در سانیا به سرمایه‌گذاری‌ صاحبان هتل‌‌ها و مراکز تفریحی بین‌المللی در این منطقه خوش‌ آب و هوا در جنوب چین اختصاص دارد.

ارائه تسهیلات جدید در بخش گردشگری آبی

معاون سرمایه‌گذاری، حقوقی و امور مجلس وزیر میراث فرهنگی و گردشگری گفت: تسهیلات برای متقاضیان سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری آبی ارائه می‌شود.

۱۰ کشور برتر برای گذراندن دوران بازنشستگی

کشورهای قاره امریکا حضور پررنگی در مقاصد برتر بازنشستگی دارند.

ایمن‌ترین ایرلاین‌های جهان را بشناسید

به تازگی فهرستی از ایمن‌ترین ایرلاین‌های جهان در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شده که نشان می‌دهد ایرلاین استرالیایی کانتاس جایگاه نخست را به خود اختصاص داده است.

سفر به آنتالیا چقدر آب می‌خورد؟ + جدول

قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد آنتالیا در دی۹۸ به شرح جدول زیر است.