۲۰ مراسم عجیب سنتی در دنیا که از آن بی‌خبرید! + تصاویر

یک سری سنت‌ها و آداب و رسوم عجیب و غریب در دنیا وجود دارد که از حد معمول عجیب‌ترند و هضم آنها واقعا کار سختی است!

دخمه‌ای وحشتاک با ۴۰۰۰ اسکلت از انسان + تصاویر

کلیسای Santa Maria della Concezione dei Cappuccini (که در این مطلب از نام کاپوچین، برای آن استفاده می‌کنیم) حتما ارزش بازدید کردن را دارد. اما چرا این کلیسا و سردابه‌اش تا این حد جذاب و عجیب هستند و بر سر زبان‌ها افتاده‌اند؟ شاید با دیدن تصاویرش چیزهایی دستگیرتان شده باشد، پس برای اینکه بیشتر در موردش بدانید، خواندن ادامه‌ی مطلب را از دست ندهید!

گران‌ترین خانه فروخته شده در دبی + تصاویر

خانه‌ی پنج خوابه‌ای در دبی با نرخ ۷۳ میلیون درهم به عنوان ملک پیش‌فروش، فروخته شده‌ است! اگر شما هم چنین مبلغ گزافی در جیبتان دارید، می‌توانید صاحب یک خانه‌ی فوق‌العاده جذاب پنج خوابه در پالم‌جمیرا دبی شوید، البته وقتی که ساخت آن به پایان رسید و واحدهای آن آماده‌ی تحویل شد!

برترین فضای باز فرودگاهای جهان در کجاست؟ + تصاویر

گاهی اوقات ماندن در فرودگاه شبیه به ماندن در چهاردیواری خانه است، اما این روز‌ها، فرودگاه‌ها روند جدیدی را در پی گرفته‌اند. افراد ممکن است ساعات زیادی را در فرودگاه بگذرانند، پس به فضایی راحت برای استراحت و وقت گذراندن احتیاج خواهند داشت. در این مقاله با چندین فرودگاه که دارای فضای باز شگفت‌انگیزی هستند، آشنا خواهیم شد.

جاذبه‌های گردشگری مخوف جهان + تصاویر

در دنیای امروز گردشگری و بازدید از نقاط بکر برای گردشگران از اهمیت بسیاری برخوردار است در ادامه با مخوف‌ترین جاذبه‌های گردشگری جهان آشنا خواهید شد.

خروج نخستین کارخانه قند خاورمیانه از فهرست آثار ملی

نخستین کارخانه قند خاورمیانه در کهریزک با حکم دیوان عدالت اداری از فهرست آثار ملی خارج شد، اما مشخص نیست همچنان مالک این عمارت تاریخی و ارزشمند قصد تخریب و ساختِ بنایی جدید را دارد یا خیر؟

عتیقه‌‌ای که ۳۰۰۰ سال قدمت دارد! + عکس

فرمانده انتظامی املش از کشف دو قطعه شیء عتیقه ۳۰۰۰ساله در این شهرستان خبر داد.