نمکی: افزایش تخت‌های بیمارستانی منطقی نیست

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به هزینه‌های بالای سلامت تاکید کرد: نظام سلامت نیازمند همکاری‌های عظیم بین بخشی است و اگر مراقبت لازم و پیشگیری صورت نگیرد دچار مشکل خواهیم شد.

وزیر بهداشت: ۹۷ درصد داروها تولید داخل است

وزیر بهداشت گفت: حدود ۹۷ درصد داروها به‌دست تولیدکنندگان داخل تولید می‌شود و حدود سه درصد وارد می‌شود که امید است در قالب یک برنامه زمان‌بندی شده تا پایان دولت دکتر روحانی بتوانیم قسمت اعظم این سه درصد را نیز در کشور تولید کنیم.

وزیر بهداشت: اراده نظام بر ایستادن در مقابل مافیای داروست

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اراده نظام بر ایستادن در مقابل مافیای دارو است و قطعا اجازه نمی‌دهیم تا مشکلی برای تولید داخلی ایجاد کنند.

شهروندان از ۳ مرکز ثابت عرضه دام خرید کنند

رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای اسلامی شهر تهران گفت: در گذشته که انجام مراسم قربانی بدون نظارت دامپزشکان انجام می‌شد، برخی مسائل و مشکلات را برای شهر و شهروندان به همراه داشت که مهم‌ترین آن، عدم اطمینان از سلامت دام بود، اما با اجرای این طرح توسط مدیریت شهری، این نگرانی برطرف شده است.

آلرژی که منجر به مرگ می‌شود

یک فوق‌تخصص بیماری‌های ریه، آلرژی را یکی از شایع‌‌ترین بیماری‌های مزمن در سراسر جهان برشمرد که در اثر واکنش سیستم ایمنی بدن نسبت به مواد آلرژن ایجاد می‌شود.

با ساده‌ترین راه کاهش وزن آشنا شوید

میوه‌ها و سبزی‌ها به دلیل چگالی انرژی پایین و کالری کم نسبت به سایر مواد غذایی برای جلوگیری از اضافه وزن و چاقی بسیار مناسب هستند.